28501
0
Завантажити ще

Положинський розповів, чому гурт "Тартак" відмовився їхати з гастролями до Росії: Була чітка умова

Положинський розповів, чому гурт
Фото: youtube.com/Суспільне Культура

Засновник гурту "Тартак" Олександр Положинський, який вступив до лав ЗСУ, розповів, як на піку кар'єри колектив відмовився від виступів на території РФ. У документальному фільмі "Суспільного" "Русифікація в стилі поп" музикант зізнався, що гурт навіть провадив переговори про гастролі в країні-агресорі, але відмовився від концертів, коли організатори поставили їм умову випустити кілька композицій російською мовою.

- Ми навіть мали переговори про те, щоб виходити на російський ринок. Але там була чітка умова – створити кілька пісень російською мовою. Ми на це не пішли, – уточнив артист.

В рамках документального фільму "Русифікація в стилі поп" Віталій Козловський та Ігор Кондратюк також розповіли, чому після перемоги у "Шансі" артист почав співати російською.

Положинському 51 рік. Він заснував гурт "Тартак" 1996 року в Луцьку. 2014-го з'явився проєкт Олександра під назвою "Був'є". У лютому 2020-го Положинський пішов із гурту "Тартак" без пояснень, а колектив продовжив виступати в оновленому складі. Група оголосила про розпад у січні 2022-го після 26 років роботи. Музиканти не розповіли, що стало причиною, але додали, що зіткнулися з труднощами в шоу-бізнесі.

Новини по темі: гастролі "Тартак"