Завантажити ще

Женя Галич скасував гастролі O.TORVALD у США і заявив, що повертається на фронт

Женя Галич скасував гастролі O.TORVALD у США і заявив, що повертається на фронт
Фото: instagram.com/jenia_galich

Лідер гурту O.TORVALD Женя Галич скасував виступи колективу в США та Канаді в рамках туру з гуртом "Друга Ріка" і заявив, що повертається на фронт. Артист записав відеозвернення, в якому зазначив, що за наказом військового керівництва має повернутися до України та вирушити на передову.

- Я неодноразово наголошував, говорив про те, що доки у країні триває війна і діє воєнний стан, я насамперед військовий. А далі вже артист та музикант. Так сталося, що я не зможу поїхати з туром по США та Канаді разом із гуртом "Друга Ріка". Ситуація у країні змінюється щодня, і наразі ситуація така, що на вимогу свого військового керівництва я маю повертатися до України, – уточнив Галич.

Галич додав, що попри це рішення заявлені раніше концерти "Другої Ріки" відбудуться. Музикат закликав підписників із цих країн продовжувати донатити та допомагати Україні.

Жені Галичу 39 років. У 2017 році у складі гурту O.Torvald представляв Україну на "Євробаченні-2017" у Києві з композицією Time. З перших днів повномасштабного вторгнення музикант вступив до лав ЗСУ та захищає нашу країну у найгарячіших точках на фронті.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ATLAS Entertainment (@atlasentertainment.official)