28501
0
Завантажити ще

Марія Бурмака вперше виклала в мережу альбом, записаний 35 років тому

Марія Бурмака вперше виклала в мережу альбом, записаний 35 років тому
Фото: facebook.com/burmaka.maria

Співачка Марія Бурмака презентувала альбом "Ой, не квітни весно", написаний нею за часів студентства 35 років тому. За словами зірки, платівку було створено 1989 року після фестивалю "Червона Рута" у Чернівцях. Про це Бурмака розповіла у Facebook.

До платівки увійшли як пісні на твори поетів "Розстріляного відродження", так і треки, які артистка вигадала сама та підписала як  "народні". Завдяки Бурмаці можна почути покладені на музику вірші Олександра Олеся, Вася Чумака, Євгена Плужника, Павла Філіповича, Андрія Малишка.

- Цей альбом був записаний у 1989 одразу після "Червоної Рути". Мені було 19, до проголошення Незалежності залишалося трохи менше двох років. Поети "Розстріляного відродження", Олександр Олесь, Василь Чумак, Майк Йогансен... Власні опрацювання народних слобожанських пісень, кілька пісень придумала сама і підписала народними, як от "Ой чия то рута-м'ята", "Місяцю рогоженьку" та "Рай-Різдво". Коли тобі 17-18, то якось незручно підписувати своїм ім'ям, зрештою, всі народні пісні колись хтось написав. Не минуло й 35 років, як я залила цей альбом на свій YouTube. Спочатку ще YouTube не було, потім часу, потім життя не шкодувало. Але подумала, що багато хто і не знає, що я писала і співала таке. Багато хто не знає, що в Україні таке взагалі писалося 35 років тому, - зазначила артистка.

Марії Бурмаці 53 роки. Популярність прийшла до неї у 1993 році, коли артистка перемогла у хіт-параді "12 мінус 2" завдяки пісням "Лишається надія", "Єдиного слова заради", "Ходить сон" і "Я люблю твої кроки". Через чотири роки співачка отримала звання заслуженої артистки, а ще за 12 років стала народною. Найвідоміші її пісні: "Пробач", "Не тому", "Попрощатися не зуміли". Українським глядачам вона також відома як ведуча програм "КіН", "Рейтинг", "Хто там", "Чайник" та "Створи себе".

Новини по темі: Марія Бурмака Пісні Музика