3 грудня
Завантажити ще

Кліп українського режисера Тані Муїньо номінували на Греммі-2022

Кліп українського режисера Тані Муїньо номінували на Греммі-2022
Фото: grammy.com.

Відеокліп Montero (Call Me By Your Name) українського режисера Тані Муїньо для американського репера Lil Nas X номінували на Греммі-2022. Повний перелік номінантів опублікували на офіційному веб-сайті музичної премії. Конкурентами в номінації "Кращий кліп" для роботи Муіньо стануть кліпи Shot in the Dark від AC/DC, Freedom від Jon Batiste, I Get a Kick Out of You від Tony Bennett і Lady Gaga, Peaches від Justin Bieber, featuring Daniel Caesar and Giveon, Happier Than Ever від Billie Eilish, Good 4 U від Olivia Rodrigo.

У вересні кліп Montero переміг у головній номінації MTV Video Music Awards. Montero назвали найкращим відео року, а 22-річний репер згадав зі сцени кліпмейкера з Одеси. Кліп також здобув перемогу у профільній номінації VMA за найкращу режисуру.

Кліп Montero випустили після скандалу через те, що Lil Nas X запустив у продаж кросівки Nike Air Max 97 нібито з краплею людської крові на підошві. У ролику Lil Nas X на жердині спустився в пекло і станцював тверк на колінах у Сатани. Кліп назвали "Монтеро" на честь планети, де за сюжетом живе Lil Nas X. За сім місяців відео набрало близько 395,5 мільйонів переглядів на YouTube.

Новини по темі: Таня Муіньо