Завантажити ще

Дружина Чмерковського втратила дитину, коли він був на зйомках у Києві

Дружина Чмерковського втратила дитину, коли він був на зйомках у Києві
Фото: instagram.com/maksimc/1+1

Суддя шоу "Танці" на СТБ Макс Чмерковський та його дружина Пета Маргатройд втратили дитину. Викидень трапився, коли хореограф знаходився за тисячі кілометрів від дому, у Києві, на зйомках проекту "Танці зі зірками". Про це пара розповіла в інтерв'ю журналу Peоple.

За словами Макса, у той період у коханої виявили COVID-19 і її госпіталізували до лікарні. У палаті дівчина зателефонувала танцюристу через гучний зв'язок, коли до неї зайшов лікар, щоб повідомити, що вона була вагітна, але втратила дитину.

- Він запитав, чи знаю я, що вагітна? Через хвилювання Максимові почулося, ніби лікар каже, що я вагітна зараз. Я уявлення не мала про те, що чекаю на дитину, - розповіла Пета.

Для Чмерковського ця новина стала величезним потрясінням. Пара не знала про вагітність, але планувала в майбутньому народити ще одну дитину. Подружжя вже виховує 5-річного сина Шайя Олександра.

Максим Чмерковський родом із Одеси, але живе у США з 1994 року. Він чемпіон світу з латиноамериканських танців та переможець американського шоу Dancing with the Stars на каналі ABC. Йому 42 роки. Українським глядачам Макс відомий як герой першого сезону реаліті "Холостяк", ведучий шоу "КУБ", суддя проектів "Танці зі зірками" на 1+1 та "Танці" на СТБ.

Чмерковський та Маргатройд разом з 2012 року. Пара зіграла весілля у 2017 році.