Завантажити ще

Зірка фільму "Ніч у музеї" Бен Стіллер побував у Львові

Зірка фільму

У центрі Львова місцеві жителі помітили відомого голлівудського актора Бена Стіллера. Відео з артистом опублікували у соціальних мережах городяни.

- Посол доброї волі УВКБ ООН Бен Стіллер перебуває сьогодні на кордоні з Україною, щоб зустріти сім'ї, чиє життя було розірвано війною та насильством, поділитися історіями про вплив війни на людину та посилити заклики до солідарності, - повідомляється на сторінці УВКБ ООН у Твіттері.

Сам актор повідомив, що прибув до Польщі для зустрічі із біженцями з України. Про свій візит до Львова він нічого не вказав.

- Я щойно прибув до Польщі, щоб зустрітися із сім'ями, чиї життя були розбиті війною та насильством в Україні. Мільйони людей були змушені тікати зі своїх будинків. І понад 90% з них – це жінки та діти. Я тут, щоб дізнатися про їхні історії і поділитися ними. Це важливо, щоб показати, як війна завдає удару звичайним людям, і щоб посилити заклики до солідарності. Кожен має право на безпеку. Хто завгодно, де завгодно і будь-коли, - написав Стіллер у своєму Інстаграмі.

З якою метою Бен Стіллер прибув до Львова – поки що невідомо. Офіційних версій щодо приїзду голлівудської зірки в Україну поки що не було.

Новини по темі: Зірки Актори Новини Львова