19 сiчня
Завантажити ще

Брітні Спірс відповіла сестрі Джеймі, яка розповіла про її параною: Хоче продати книги за мій рахунок

Брітні Спірс відповіла сестрі Джеймі, яка розповіла про її параною: Хоче продати книги за мій рахунок
Фото: instagram.com/britneyspears

Співачка Брітні Спірс відреагувала на слова молодшої сестри Джеймі Лінн про те, що у неї "параноя". Виконавиця вважає, що родичка бреше, щоб краще продати свої мемуари "Те, що мені варто сказати".

- Моя сестра каже, що моя поведінка вийшла з-під контролю. Її ніколи не було поряд зі мною останні 15 років. То чому вона взагалі розповідає про це? Вона хоче продати свої книги за мій рахунок? Справді? Я знаю, що більшості людей це може здатися дурним, але я написала багато своїх пісень, коли моя сестра була ще дитиною. Їй ніколи і ні за що не доводилося працювати. Все було й так дано їй, – написала Спірс у твіттері.

Виконавиця згадала час, коли перебувала під опікою, і тоді її сестра говорила, що це була "не її ідея".

- Сподіваюся, твоя книга досягне успіху, Джеймі Лінн! Моя сім'я зруйнувала мої мрії на 100 мільярдів відсотків і намагається змусити мене виглядати божевільною, поки у мене лихоманка і я не можу піднятися з ліжка. Моя сім'я любить тягнути мене вниз і завжди завдавати мені болю, тому мені вони неприємні, - додала Брітні.

У січні молодша сестра Спірс Джеймі Лінн дала інтерв'ю програмі Nightline з нагоди виходу своїх мемуарів "Те, що мені варто сказати". Вона натякнула на дивну поведінку Брітні, яку описала як "параноїдальну" і "безладну". Джеймі згадала, як була налякана, коли Брітні схопила ножа і закрилася з нею в одній кімнаті. Також Лінн стверджувала, що сварки між ними тривали багато років, Спірс часто "кричала на неї".

Новини по темі: Брітні Спірс