28501
0
13 квiтня
Завантажити ще

Блогер Саша Пустовіт про розлучення і шантажі чоловіка: Погрожував розповісти, що у мене булімія

Блогер Саша Пустовіт про розлучення і шантажі чоловіка: Погрожував розповісти, що у мене булімія
Фото: скріншот відео

Інстаграм-блогер і інфлюенсер Саша Пустовіт (1,9 млн.подпісчіков) в інтерв'ю Маші Єфросиніної "Іспит на відвертість" заявила, що вісім разів йшла від чоловіка Ігоря через постійні сварки та скандали. Останньою краплею нібито стала листування, яку чоловік знайшов у Саші в телефоні, де та скаржилася подрузі.

- Я дивилася тоді "Привид опери" і заснула з включеним фільмом. Я вважаю, що поки я спала, він взяв мій телефон. У нас же паролі стоять. Або ж він посвітив ліхтариком мені в обличчя і розблокував face-ID і давай читати листування з мамою, листування з моїми подругами. Він прочитав листування, де я скаржилася своїй подрузі, скинувши фото, де я заплаканим: "Дивись, яка довгота у мене чоловік мудак". Це ж по-дружньому, є ж жіноча солідарність. Але йому чомусь це стало неприємно. Але я ж не можу це все в собі тримати. Я ж не виношу це все в Інстаграм "Ось, дивіться, довів до сліз". Я поскаржилася, але ні в якому разі ніхто проти нього не налаштовувався. Щось за гроші він прочитав (у мене з мамою же спільний бізнес) і почалося. Він мене будить і спросоння давай мене питати: Ти мені зраджуєш? Я кажу ні". Він у відповідь "Скажи мені правду". Я повторюю "Ні". І чую від нього "А доведи", - поділилася дівчина в інтерв'ю.

Про погрози і шантаж

За словами Сашка, вона вирішила розповісти про проблеми в сім'ї тому, що чоловік став шантажувати її - просить поділити майно на вигідних для нього умовах. В іншому випадку, нібито обіцяє оприлюднити фото і відео і розповісти передплатникам, що у неї булімія і раніше був туберкульоз.

- Булімія - це його фетиш. Мене цим принижувати і мене цим вбивати. Моя булімія переросла з бажання схуднути, в бажання заспокоїться в щасливому шлюбі. Аналізуючи все слова, які я почула від нього в останню ніч і протягом цих двох місяців... серед ночі він мені присилає загрози "Або ти підписуєш [договір на нормальних умовах], або я розповідаю, що ти булімічка, що тебе рве". Він навіть публікував серед ночі Сторіс, де дівчина їсть бутерброди з натяком на мене і видаляв їх. А потім скидав мені скрін "Хочеш шоу? Я тобі зараз зроблю шоу". Під час нападу люті, в агонії він мені навіть бажав здохнути від раку шлунка. Він знав, що це хвора для мене тема і я сама впоратися з цим не можу, - заявила Саша.

Про туберкульоз під час вагітності і прохання зробити аборт

Пустовіт також зізналася, що під час першої вагітності лікарі поставили їй діагноз туберкульоз. Дізнавшись про це, чоловік нібито просив зробити аборт, бо не хотів лікувати хвору дитину.

- Коли мені поставили цей діагноз - я отримала від Ігоря перший удар в спину. Він сказав, щоб я робила аборт. Він не возитиме хворої дитини в Німеччину на лікування. Хоча все доктора говорили, що все буде добре: "Це плацентарний бар'єр і дитина народиться здоровою. Є ти зробиш зараз аборт - ти помреш. Тому що вагітність це єдиний механізм, запущений в твоєму організмі, який підтримує його дієздатність. Аборт б'є по здоров'ю, імунітету і ця хвороба тебе просто з'їсть ". Я народила здорового хлопчика.

- Чоловік - найбільший мій Хейтер. Такий бруду, як від нього я не чула від людей за всі ці роки. Починаючи з того, що він мені говорив: "Ти ніхто, ти без мене ніхто, я тебе взяв ніким. Це я, це все я зробив...". Колись він мені купив рекламу у Софії Стужук за 100 доларів. Я цю рекламу не можу йому шість років відпрацювати. Він мені постійно про це нагадує, - уточнила блогер. - Я хочу спокою. Він претендує на майно, але я йому ніколи нічого не шкодувала поганого. Ми залишаємо за машині кожному, бізнес мені, а салон і будинок - навпіл. Я буду воювати тільки за дітей. Вони повинні жити з мамою, але я не проти, щоб хлопчики бачилися з татом хоч кожен день.

У відповідь Ігор Пустовіт опублікував Сторіс, назвавши інтерв'ю брехнею і "змонтованим відео з вирваними з контексту фразами і перекрученими фактами".

Саша Пустовіт 26 років. Вона одна з перших українських блогерів, яким вдалося зібрати мільйонну аудиторію передплатників в Instagram. Кар'єру починала разом з чоловіком, публікуючи влоги на YouTube. Пара була разом більше п'яти років. У подружжя двоє синів - Данило та Євген. Зараз заробляє в соцмережах і розвиває свій бізнес - салон краси і косметологічну клініку.

Сторіс Ігоря Пустовіт

Сторіс Ігоря Пустовіт

Реакція Ігоря Пустовіт на інтерв'ю подружжя Сторіс: instagram.com/pustovit
Реакція Ігоря Пустовіт на інтерв'ю Саши Пустовіт

Реакція Ігоря Пустовіт на інтерв'ю Саши Пустовіт

Реакція Ігоря Пустовіт на інтерв'ю подружжя Сторіс: instagram.com/pustovit

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Портал MUZVAR оголосив переможців першої премії для молодих артистів

Новини по темі: Розлучення Блогери