14 липня
Завантажити ще

Євген Клопотенко пояснив свої слова про те, що "хоче вкрасти та посадити в клітку дівчину"

Євген Клопотенко пояснив свої слова про те, що
Фото: instagram.com/klopotenko

Шеф-кухар та ресторатор Євген Клопотенко відповів на критику через інтерв'ю Еммі Антонюк, у якому заявив, що "хоче вкрасти і посадити в клітку дівчину". У Instagram кулінар зазначив, що тоді не усвідомлював всієї відповідальності і не подумав, як його слова можу сприйняти зокрема жінки, які стали жертвами домашнього насильства.

- Я фанатик своєї справи і завжди говорю про неї з пристрастю. Часом можу відлітати і не подумати, як мої слова можуть сприйняти інші і як це в принципі може звучати. А може звучати криво. Проте моя усвідомленість залишається на місці. Я розумію жахливу статистику домашнього насильства щодо жінок у країні, й одне невдале висловлювання про фантазії цього не змінить. Ця статистика жахає - кількість випадків домашнього насильства в Україні у 2024 році збільшилася на 36% відсотків у порівнянні з минулим роком. Щороку мільйон українських дівчат та жінок страждають від домашнього насильства. Так не має бути, і ця проблема не повинна замовчуватися, - наголосив шеф-кухар.

Євген поділився контактами центрів і притулків для допомоги постраждалим, які опинилися у важкій ситуації:

- Якщо ви стали жертвою домашнього насильства, ви можете отримати безкоштовну допомогу тут:

102 – Національна поліція.
0 800 500 335 (зі стаціонарних телефонів) або 116 123 (з мобільних) - національна гаряча лінія щодо запобігання домашньому насильству
15 47 – урядова гаряча лінія для постраждалих від домашнього насильства.

У розмові з журналістами "Факти ICTV" кулінар зізнався, що має жорстокі фантазії та його захоплює все, що на межі психопатичних розладів, а також хотів би платити гроші, щоб хтось сидів у нього в клітці. За словами кулінара, він також віддає перевагу літературі, яка розповідає про маніяків і людей з психологічними розладами.

Кулінар наголосив, що не усвідомлював, як його слова сприймуть інші люди. Фото: instagram.com/klopotenko

Кулінар наголосив, що не усвідомлював, як його слова сприймуть інші люди. Фото: instagram.com/klopotenko

Новини по темі: Євген Клопотенко