Завантажити ще

Євген Клопотенко розповів про улюблені страви Олени Зеленської

Євген Клопотенко розповів про улюблені страви Олени Зеленської
Фото: instagram.com/olenazelenska_official

Шеф-кухар та ресторатор Євген Клопотенко, який брав участь у реформації шкільного харчування з ініціативи Олени Зеленської, розповів про улюблені страви першої леді України. В інтерв'ю програмі "Факти ICTV" кулінар зізнався, що Олена Зеленська невибаглива у їжі. Зокрема, любить ліниві вареники та омлет.

- Вона, якщо чесно, любить ліниві вареники. Любить омлети. Коли побачила, що у цій збірці (збірка рецептів для шкільного харчування, – Авт. ) є 20 омлетів, каже, я заберу собі додому, мені якраз на 20 днів, – зазначив Євген.

Клопотенко уточнив, що Зеленська також любить пізнавати та дегустувати національні страви різних країн та народів.

- Вона їла салат із кус-кусом і кінзою, і сказала: "О, вау". Їли паелью з нового шкільного меню. У неї немає такого, що це я їм, а це не їм. Має хороший апетит. У хорошої людини має бути добрий апетит, – поділився ресторатор.

Кулінар мав нагоду готувати для Зеленської під час розробки та дегустації нового шкільного меню з ініціативи першої леді. Воно містить як традиційні українські страви, так і найпопулярніші страви різних кухонь світу. Вперше було включено безглютенові позиції, збільшено кількість фруктів та м'яса у раціоні. Меню розроблялося в межах норм, рекомендованих фахівцями МОЗ, та відповідають політиці World Health Organization Ukraine. Напередодні у Берліні на міжнародній Конференції з відновлення України працювала шоу-кухня зі стравами українських шкільних їдалень від Євгена Клопотенка.