Завантажити ще

Тіна Кароль відповіла на коментарі, що вона пройшла курс військової підготовки заради "показухи"

Тіна Кароль відповіла на коментарі, що вона пройшла курс військової підготовки заради

Співачка Тіна Кароль порадила пройти курси військової підготовки, замість того щоб писати негативні коментарі у соцмережах. Так співачка відповіла на хейт, що вона пройшла такі курси нібито заради "показухи".

- Перечитавши твіти про проходження мною медично-тактичного курсу, відповім тим, хто вмудрився писати "Проплачено / пропаганда / показуха...". Живучи у країні, де точиться війна, не знати тактичної медицини і т.п. - це НОНСЕНС. Я вирішила пройти курс, щоб у разі небезпеки свідомо допомогти рідним, сусідам, просто людям, собі. Після третьої сирени вночі, коли літав "шахед" над будинком, я усвідомила, що абсолютно безпорадна, але це вже у минулому.
Люблю життя. Люблю Україну. Хочу та маю бути корисною. P.S. Велика честь - отримати досвід від ветеранів "Азову". Незламні духом, досвідчені і молоді. Запишіться й ви, це корисніше, ніж просто твіти-ікси, - написала Кароль у фейсбуці.

Фотографії Кароль у військовій формі з'явилися 17 червня в інстаграмі курсів військової підготовки для цивільних "Резервіст". Згодом співачка розповіла, що курси були платними, вона навчалася тактичної медицини, поводженню зі зброєю, практикувалася у стрільбі та використанні радіозв'язку.

Згідно з інформацією на сайті "Резервіста", курс цивільної підготовки коштує 13 775 грн. Він триває три тижні, заняття від 6 до 10 годин на день.

Новини по темі: Тіна Кароль