Завантажити ще

Тіна Кароль пройшла курс військової підготовки

Тіна Кароль пройшла курс військової підготовки

Співачка Тіна Кароль пройшла курс військової підготовки для цивільних "Резервіст", де, зокрема, навчилася стріляти з автомата. В телеграм-каналі артистка пояснила, що хотіла знати, як поводитися у надзвичайній ситуації. 

- Мережею шириться відео, те що я пройшла курс військової підготовки "Резервіст". Ну а що тут дивного? Я громадянин України. Це мій вибір. Мій вибір Україна вже дуже давно. Це не новина. Свідомо розуміти, що відбувається, як допомогти людям і собі в надзвичайній ситуації, і ми живемо у війні. Я вирішила для себе, що я мушу знати все: це тактична медицина за протоколом, поводження зі зброєю, практика зі стрільби, використання радіозв'язку, інженерна підготовка та бойове злагодження, - заявила Кароль. 

Кароль пройшла вишкіл з бійцями легендарної Третьої штурмової бригади та тренерами. На відео співачка у військовій формі стріляє з автомата.

Згідно з інформацією на сайті "Резервіста", курс цивільної підготовки коштує 13 775 грн. Він триває три тижні, заняття від 6 до 10 годин на день.

 

 

 Новини по темі: Тіна Кароль