22 липня
Завантажити ще

Фіналіст "Х-Фактора" Волканов зізнався, чому залишив колектив Сердючки і чи спілкується з Данилком

Фіналіст
Фото: youtube.com/Говорити Суханов

Фіналіст "Х-фактор-9" Дмитро Волканов вперше зізнався, чому більше не виступає у складі колективу Вєрки Сердючки. В інтерв'ю Олексію Суханову артист пояснив, що в Данилко він бачить наставника, який вплинув на його становлення у шоубізнесі. Співак прийшов у його команду у віці 18 років і пропрацював там чотири роки.

- Він колись взяв мене на роботу в колектив, то сказав: "Дімо, я тобі допомагати не буду, але ти знаходишся в колективі для того, щоб бачити, як це працює". Мені дуже подобалося, як він спілкується. Я знайшов у ньому наставника, вчителя, і людину, на яку я хочу бути схожим. Це супершкола. Коли я прийшов до колективу, мені було 18 і був там 4 роки. Це було дуже серйозно. Якщо я не знатиму, що робити далі, то я йому подзвоню, і він мені допоможе. Людина, яка для мене багато важить. Нам завжди є про що поговорити. Нині ми стали набагато менше спілкуватися. На жаль. Мабуть, бо я дуже серйозно зайнявся сольною кар'єрою. І якось розійшлося воно небагато. Просто ми спілкуємось рідко. Якщо вже спілкуємось, то довго і про все, - зізнався Волканов.

Виконавець уточнив, що з початку повномасштабного вторгнення, коли всі виступи Сердючки припинилися, йому довелося відмовитись від своєї професії та шукати інші способи заробітку.

- Почалася повномасштабна війна, і певний період роботи не було. А треба було за щось жити, але грошей у нього (Данило) я не брав. Не хотів. Тож у Києві я не міг себе знайти, і я приїхав до Львова. То був для мене новий виклик. Тобто я розумів, що зараз роботи не буде у колективі. Не до того було. Майже півроку після початку війни, коли відбулася перша робота (концерт Вєрки Сердючки). Але мені ці півроку треба було чим займатися, платити за квартиру, яку я винаймав на Печерську. То справді був переломний момент. Я ридав. Торговий центр Вікторія Гарден, Львів, другий вихід, я як зараз пам'ятаю. Я вийшов, сів і думаю: «Ну, це якесь просто… вчора ти десь там літав, сьогодні ти вже тут, на землі, біля цього торгового центру сидиш і ридаєш».

Через півроку, коли концертна діяльність відновилася, Волканов повернувся до колективу Данилка, але через вісім місяців пішов вдруге.

- Я на той період дуже активно писав. І Андрій почав звертати увагу на цю творчість. Він дав мені зрозуміти, що це можливо. І це може бути добре. І це мені дуже сподобалося. Я почав ще більше писати, випускати пісні. Люди класно реагували, – додав він.

Дмитро Волканов родом із Бердянка. Найвідоміші його пісні: "Тебе знайшов", "Наречена", "Намалюю", "Тюльпани".