Завантажити ще

Зірка "Всі жінки відьми" Шеннен Догерті подала до суду на чоловіка-зрадника

Зірка
Фото: Angela Weiss/Getty Images

Американська актриса Шеннен Догерті, яка бореться з раком молочної залози, подала до суду на чоловіка-зрадника фотографа Курта Ісварієнка. Вона вимагає від ексчоловіка аліменти для її утримання. Про це пише Us Weekly.

За словами Догерті, через свою хворобу вона втратила майже всі джерела доходу, і єдине, що зараз їй приносить гроші, так це роялті за серіал "Всі жінки відьми", де вона грала одну з головних ролей. Актриса затребувала від Ісварієнка щомісячної виплати у розмірі 15 343 доларів, а також покриття всіх її судових витрат та послуг адвоката. Догерті звинуватила колишнього обранця, що він навмисно затягує процес розлучення, бо сподівається, що вона його не переживе.

- Через постійні проблеми зі здоров'ям я практично не можу працювати і не маю перспектив працевлаштування у майбутньому. Сьогодні практично увесь мій прибуток - це залишковий прибуток від роботи, яку я виконувала до заміжжя, - уточнила зірка.

Артистка заявила, що поки вона проходила експериментальне лікування, її чоловік жив на широку ногу, запевняючи всіх, що у нього недостатньо коштів, щоб сплатити послуги адвокатів з розлучення. 

- Незважаючи на те що дохід Курта значно перевищує мій, він не виплачував тимчасову подружню підтримку і не брав участі в оплаті послуг моїх адвокатів чи бухгалтерських гонорарів та витрат з моменту подання нашого позову про розлучення, - сказала Шеннен.

Шеннен подала на розлучення з Куртом у квітні 2023 року, проте у заяві про розірвання шлюбу було зазначено, пара розірвала стосунки ще у січні. У них не було спільних дітей. У своєму подкасті "Давайте прояснимо з Шеннен Догерті" артистка зізналася, що причиною розставання пари стала невірність її колишнього коханого. Акторка дізналася про зраду чоловіка напередодні операції з видалення пухлини в мозку.

У зірки "Беверлі-Хіллз" та "Всі жінки відьми" виявили рак грудей у ​​березні 2015 року, але вона приховувала це від ЗМІ. Актриса пройшла кілька курсів променевої та хіміотерапії, зробила операцію з видалення молочних залоз, добившись ремісії. За два роки у неї стався рецидив хвороби, а пізніше вона дізналася, що у неї виявили четверту стадію раку. Лікарі виявили в актриси метастази в головному мозку та кістках, але вона не опускає руки та продовжує лікування.

Новини по темі: Шеннен Доерті Суд