Завантажити ще

Сердючка кулінарною метафорою відповіла Фаріон, яка розкритикувала її за суржик

Сердючка кулінарною метафорою відповіла Фаріон, яка розкритикувала її за суржик
Фото: колаж KP.UA

Співак Андрій Данилко, який відомий своїм образом Вєрки Сердючки, відповів педагогу та мовознавиці Ірині Фаріон, яка дорікнула йому за виконання пісень російською мовою. Напередодні в інтерв'ю Telegraf Фаріон назвала артиста "символом ментальної кризи" і заявила, що він є представником кризи української культури, бо виріс в суржикомовному середовищі. Вона також порівняла його дії зі стравами, які не поєднуються між собою.

- Що стосується Данилка, це представник кризи української культури. Він сам зізнавався в тому, що виріс у суржикомовному середовищі. А що таке суржикомовне середовище? Це коли ти не знаєш, хто ти, коли змішуєш гречку з макаронами та споживаєш в одній тарілці та за один раз, – зазначила Фаріон.

Відповідь Данилка на заяви Фаріон не забарилася. Минулого вечора на концерті в Одесі він зі сцени порівняв скандального мовознавця із відомою українською стравою, але з дивною начинкою. Відео виконавця у соцмережах виклали відвідувачі концерту.

- Ви знаєте, пані Фаріон, а ви - вареники з тирсою, - уточнив артист.

Раніше на концерті у Києві Сердючка заспівала кавер на хіт Teresa & Maria дуету Alyona Alyona та Jerry Heil, а пізніше викликала неоднозначну реакцію у соцмережах через виконання російськомовних треків.