Завантажити ще

Телеведучий Григорій Герман зізнався, чи має бронь від мобілізації і чи готовий піти на фронт

Телеведучий Григорій Герман зізнався, чи має бронь від мобілізації і чи готовий піти на фронт
Фото: youtube.com/Аліна Доротюк

Телеведучий Григорій Герман зізнався, що раніше мав бронювання від служби на передовій. В інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк Герман пояснив, що отримав броню від мобілізації як працівник телеканалу ICTV2. За словами Григорія, вона була дійсна, доки не набув чинності новий закон про мобілізацію. Яка ситуація зараз із його бронюванням, Герман не знає.

- Мобілізація – абсолютна потреба для держави. Так, я мав бронювання. Що зараз, я, щиро кажучи, не знаю. Мої документи лежать на каналі. Юристи, наскільки я розумію, зараз займаються перебронюванням, - уточнив Григорій.

Шоумен також додав, що якщо в майбутньому йому вручать повістку, то він не ховатиметься від ТЦК, пройде ВЛК і приєднається до лав ЗСУ.

- Треба буде пройти ВЛК – обов'язково зроблю. Подивимося. Якщо країна зрозуміє, що я потрібний їй як людина, яка може робити пропагандистський продукт, то продовжуватиму далі. Якщо країна зрозуміє, що я їй потрібен у якомусь іншому стані – гаразд, буде інший стан, – додав Герман.

Григорію Герману 48 років. Раніше працював на телеканалі "Україна", де вів два проєкти – ранкове шоу "Ранок з Україною" у парі з Марією Мельник та "Свекруха чи невістка". Наразі працює у ранковому шоу "Ранок у великому місті" на телеканалі ICTV2. Одружений на ведучій проєкту "Місія: краса" Ірині Фроловій. У пари двоє синів: Лука та Даниїл.

Новини по темі: телеведучий Мобілізація