Завантажити ще

Зірку "Володаря перснів" Ієна Мак-Келлена госпіталізували після падіння зі сцени

Зірку
Фото: Kirsty Wigglesworth-WPA Pool/Getty Images

Британського актора Ієна Мак-Келлена, який зіграв чарівника Гендальфа в серії фільмів "Володар перснів", госпіталізовано після падіння зі сцени. Інцидент стався 17 червня під час вистави "Player Kings" у Лондоні. Про це пише ВВС.

85-річний артист брав участь у сцені бійки, проте втратив рівновагу та впав на очах у глядачів, закричавши від болю. Після нещасного випадку публіку евакуювали, а Мак-Келлена доправили до лікарні. Стан актора наразі невідомий, проте глядачі, які відвідали виставу, розповіли журналістам, що артист був у свідомості, але сильно наляканий.

Ієн Мак-Келлен отримав визнання завдяки зйомкам у кінотрилогіях "Володар перснів" та "Хоббіт", а також ролі Магнето у серії фільмів "Люди Ікс". За майже 60 років кар'єри Мак-Келлен зіграв у більш ніж 70 театральних виставах та 60 фільмах, він лауреат премії "Золотий глобус".

Мак-Келлен – гей. Артист вперше відкрито заявив про свою гомосексуальність у 1988 році в інтерв'ю радіостанції ВВС. Він став одним із перших відкритих геїв, удостоєних лицарського титулу.