Завантажити ще

Ексдружина принца Ендрю Cара Фергюсон відповіла на чутки про їхнє можливе возз'єднання

Ексдружина принца Ендрю Cара Фергюсон відповіла на чутки про їхнє можливе возз'єднання
Фото: Chris Jackson/Getty Images

Герцогиня Йоркська Сара Фергюсон відкинула можливість вдруге вийти заміж за принца Ендрю. Понад десять років ЗМІ та близьке оточення родини передбачали, що колишня пара дасть одне одному шанс і знову піде до вінецю, проте Фергюсон запевняє, що це не так. У бесіді з журналістами The Daily Mail письменниця зазначила, що експодружжя "щасливе у тому вигляді, в якому вони є зараз".

- Мене постійно запитують [про те, чи вони знову одружуватимуться]. Ми задоволені тим, що є зараз, дякую, - заявила герцогиня.

Принц Ендрю і герцогиня Сара Фергюсон пов'язали себе шлюбом в липні 1986 року, а через десять років розлучилися. Їхні стосунки не схожі на жодну іншу розлучену пару королівської родини. Майже через 20 років герцог і герцогиня Йоркські продовжують жити разом у Королівському будиночку у Віндзорі і часто з'являються в компанії одне одного на публічних церемоніях та заходах сім'ї.

У 2021 році в інтерв'ю The Telegraph Фергюсон уточнила: "Все, що я можу сказати, - це те, що ми щасливі з тим, як ми живемо зараз". Минулого року в шоу Loose Women вона також заявила, що колишнє подружжя "непохитне" у своєму відношенні.

- У минулому ми були спільними батьками, а тепер ми стали спільними бабусею та дідусем. Це щастя – проводити час з усією родиною, – запевнила Сара.

У Фергюсон, відомої як Фергі, і принца Ендрю є двоє дітей: 35-річна принцеса Беатріс і 34-річна принцеса Євгенія. У червні минулого року герцогиня Йоркська перенесла операцію з видалення ракової пухлини у грудях, а через пів року їй діагностували рак шкіри.