Завантажити ще

Прем'єри тижня: альбом KALUASH "для душі" та трек "Антитіла" про незламність українців

Прем'єри тижня: альбом KALUASH
Фото: пресс-служба группы "Антитіла"

KOLA & Міша Крупін - "Тюльпани"

KOLA у колаборації з Мішею Крупіним записала трек "Тюльпани". Це пісня про кохання та пошук гармонії в душі заради майбутнього, про емоції та почуття, які переповнюють пару після конфліктів.

- Це наш перший спільний трек, і ми намагалися передати у ньому всю глибину почуттів та емоцій, що виникають у стосунках після конфліктів. Ми з Мішею хотіли відтворити обох героїв пари, які досі кохають, але вже розуміють, що разом бути неможливо. Сподіваюся, нам це вдалося, адже кожен із нас колись переживав подібні емоції, - зазначила KOLA.

"Антитіла" - "Поламані"

Гурт "Антитіла" представив кліп на трек "Поламані", присвячений людям, які, незважаючи на життєві обставини й труднощі, залишаються незламними. Пісня також про тих, хто потребує підтримки, і тих, хто готовий її надавати. Режисером кліпу став Віктор Скуратовський, який раніше зняв для групи відеороботу "Фортеця Бахмут". У ролику на тлі музикантів можна розглянути металеві споруди, які збирали протягом п'яти днів, де самі музиканти під час зйомок отримали травми.

- Ця пісня – це, звісно, ​​і саморефлексія. Через історію одного дивака ми розповідаємо про себе, розповідаємо про всіх нас, тих, хто серед колосальних потрясінь почувається "трохи поламаним", навіть якщо не визнає цього, водночас залишаючись незламним. Ми інакше не можемо. Навіть коли самі неймовірно потребуємо допомоги та підтримки, ми насамперед йдемо рятувати інших, рятувати душі, лікувати рани, віддавати, боротися за когось! - розповів Тарас Тополя.

KALUSH - ЕР "Для душі"

KALUSH випустили мініальбом "Для душі", в якому пропонують слухачам поринути у глибину емоцій та особистих переживань фронтмена Олега Псюка. Платівка не є спробою створити хіти для радіо чи музичних чартів. До неї увійшло шість треків, які втілюють душевний стан та власне бачення музики артистом.

- Назва альбому повністю описує те, що всередині. Це суто пісні, які мені подобаються. Деякі з них є абсолютно антихітовими і не можуть бути в чартах у наші дні. Саме тому вам варто їх послухати. Тому що це щось нове від мене особисто, – розповів про ідею альбому фронтмен KALUSH Олег Псюк.

GEREGA - "незнайомі відстані"

Виконавиця GEREGA презентувала трек "незнайомі відстані", в якому співає про сформовану власну особистість та внутрішню трансформацію, яку проходить кожен.

- Це пісня про власну особистість, яку з роками переростаєш. І тобі важко позбутися того, що довгий час наповнювало тебе. Однак це слід зробити, щоб відкрити нові горизонти. Такий сенс я вклала безпосередньо під час запису треку. Але під час виступів особисто для мене пісня набула нового значення. Я відчула, що її можна інтерпретувати як прихильність до іншої людини. "Коли любиш - відпусти" - начебто так кажуть? Тому я узагальнила б меседж пісні: "незнайомі відстані" - про власні зміни у стосунках. Коли почуття ще є, але особистісні зміни кажуть, що поряд не твоя людина, - наголосила артистка.

RODZYNKA - "Багаж"

RODZYNKA записала трек "Багаж" про минулі пережиті відчуття, які наповнюють душу кожної людини. Головний меседж пісні – прожити життя так, щоб цей багаж був наповнений. У кліпі співачка залишає батьківську хату, збираючи валізи, проте фактично нічого із собою не бере. За словами RODZYNKA, у такий спосіб вона разом із командою хотіла показати, що все матеріальне ніщо у порівнянні з багажем досвіду та спогадів.

- "Багаж" - дуже особлива пісня для мене. Оскільки я мешкаю далеко від своїх рідних та близьких, саме пережиті теплі моменти щодня гріють мою душу. Цією піснею я хочу надихнути людей цінувати кожну мить, проведену у колі важливих для вас людей. Адже це саме той багаж, який залишається з нами на все життя, – додала RODZYNKA.

ROXOLANA та Phil it - "Коли квітне папороть"

Співачка та сонграйтер ROXOLANA і творча спілка Phil it презентували мініальбом "Коли квітне папороть". До нового EP увійшло 4 треки, кожен з яких є відображенням ледь вловимих граней і відтінків кохання - від перших мрій і пристрасті до ностальгії та спогадів про яскраві переживання. Разом із новим EP музиканти презентували live-відео на пісню "Мені тебе бракує", прем'єра якої відбулася на сольному концерті ROXOLANA в Києві у квітні.

- Це альбом про майже неможливу згадку безтурботності в ці часи. Він про ледь помітний, але такий солодкий спогад. Він про неї… Про легкість дотику її рук, ковток свіжого повітря крізь світле волосся. Про стрімке пірнання в її особливий світ. Він про нього… Про невгамовну душу, що блукає на шумних вулицях. Він про його надію. Надію зустріти її знов, - розповів саундпродюсер і засновник творчої спілки Phil it Пилип Коляденко.

TUMAZAR - "Серце в портупеях"

TUMAZAR у новому треку "Серце в портупеях" заспівав про меркантильність у стосунках, коли один партнер віддано палає від кохання, а інший використовує цю відданість для особистої вигоди.

- Незважаючи на веселий саунд пісні, її сенс досить сумний та поширений у нашому світі. Серце головного героя замкнене у "портупеях" і стає заручником бездумної меркантильності партнерки. І хоча він готовий віддати все заради неї, він чітко усвідомлює, що його money - це єдине, чого хоче володарка його серця. Але навіть після того, як він спробує купити її увагу, вона залишить його з відчуттям порожнечі та розчарування, - зазначив TUMAZAR.

YAROMIYA - "Збережи"

YAROMIYA записала трек "Збережи" у стилі 80-х, присвячений коханню, надії та втраті, що відображає внутрішній світ виконавиці.

- Спільно із нашою креативною командою ми змогли створити особливу атмосферу, яка переносить нас у власний світ фантазії та мрій. Приєднуйтесь до нашої подорожі, де кожен знайде щось своє, що зачепить його серце, – розповіла співачка.

SKOMOROH - "Сонце в очах"

TikTok-блогер SKOMOROH записав другий сингл "Сонце в очах", який навіває спогади про теплі моменти, безтурботні літні вечори, коли все довкола грало особливими фарбами. У пісні SKOMOROH закликає жити моментом, і в наших важких реаліях про це треба пам'ятати.

- Якби літо було піснею, це однозначно було б "Сонце в очах". Хочу підкреслити, що це не лише про літній вайб, але й про найпрекрасніше почуття у світі - любов. Але не про однобоку любов, не лише між чоловіком та жінкою, але й про близьких нам людей загалом. Тільки коли вони поряд, навіть сонце не сяє так яскраво, як наші очі. Не треба жити спогадами, бо найкращі моменти не в альбомах живуть, а поруч із нами. Потрібно жити тут і зараз, – уточнив блогер.

KOLISNYK – "1001 Світ"

KOLISNYK записав провокаційний трек про сенс життя і про те, про що забороняли говорити у "совку".

- Це запрошення на концерт душі, переживання кожного дня у пошуку відповідей на проблемні питання, тягар яких лягає на плечі кожного з нас. Ця композиція змушує задуматися про щось більше, ніж життя, "1001 Світ" - це кількість почуттів, які ми проживаємо протягом життя, - зазначив артист.

RIDNI - "ЖИВИ"

Дівочий інді-попгурт RIDNI представив життєстверджуючий трек "ЖИВИ". Це пісня-маніфест внутрішньої сили, любові до життя та музики. Цією композицією RIDNI закликають слухача не боятися змін, залишати позаду свої страхи та насолоджуватися кожним моментом життя.

- Живи  так, щоб потім ні про що не шкодувати. Життя – це зебра. І це нормально, коли щось постійно змінюється. Кожен момент важливий. Ну і згодом ми зрозуміємо, що без цього пазла не було б картини, - зазначили учасниці RIDNI.

 

 

 

Новини по темі: прем'єра Видеоклип Пісні