12 червня
Завантажити ще

Переможцем шоу "МастерШеф-13" стала юрист та кондитер із Вінниці

Переможцем шоу
Фото: stb.ua

Переможцем 13-го сезону кулінарного проєкту "МайстерШеф" стала 24-річна Аліна Бурик. У суперфіналі учасниця вразила суддів Ектора Хіменеса-Браво, Ольгу Мартиновську та Володимира Ярославського оригінальною подачею та смаком страв, показавши навички, які вдосконалювала 18 тижнів. Про це повідомляється на офіційній сторінці проєкту у соцмережах.

У фінальному випуску за крок від перемоги проєкт залишили Владислав Кецмур та Ірина Пруднікова, а за кришталевий кубок Аліна боролася з Оленою Московченко. За правилами проєкту, учасниці подавали суддям сет із трьох страв, об'єднаних однією концепцією: закуску, основну страву та десерт. На їхнє приготування у фіналістів було лише 3 години.

Олена обрала концепцію «Шлях до мрії», що складається з багатьох етапів та кроків. На закуску подала морква, адже змалку вона готувала саме з продуктів, які були на городі. На основне – камбалу, що асоціювалась у неї з Одесою, де Олена зустріла чоловіка. І на десерт приготувала страву «Я зараз», до складу якої увійшли мак, обліпиха та шоколад.

Аліна готувала романтичну вечерю під супровід української поезії. За її задумом, кожна страва викликала різні емоції, як і різні рівні стосунків: закоханість, кохання та стабільне надійне кохання.

- Я колись робила мапу бажань і у мене там було фото цього кубка. Мрія моя здійснилася. До неї призвела любов до кулінарії, - прокоментувала перемогу у шоу Аліна.

Аліна Бурик родом із Вінниці. Дівчина шість разів намагалася потрапити до кулінарного проєкту. Бурик має юридичну освіту, але ще під час навчання розпочала займатися домашньою кондитеркою. Наразі Аліна поєднує дві професії: працює юристом в автошколі та кондитером у рідному місті.

У суперфіналі за кришталевий кубок боролася Аліна Бурик із Альоною Московченко. Фото: stb.ua

У суперфіналі за кришталевий кубок боролася Аліна Бурик із Альоною Московченко. Фото: stb.ua

У суперфіналі Аліна готувала романтичну вечерю під супровід української поезії. Фото: stb.ua

У суперфіналі Аліна готувала романтичну вечерю під супровід української поезії. Фото: stb.ua

Новини по темі: "МастерШеф"