17 червня
Завантажити ще

Зірка "Міцного горішка - 2" Том Бауер помер у віці 86 років

Зірка
Фото: Frazer Harrison/Getty Images

Американський актор Том Бауер, який зіграв прибиральника Марвіна у фільмі "Міцний горішок - 2", помер у віці 86 років. Артиста не стало 30 травня у його будинку в Лос-Анджелесі, він помер уві сні. Смерть Бауера підтвердила його невістка виданню The Hollywood Reporter.

Бауер народився у Денвері. Після закінчення школи мріяв стати професійним бейсболістом, але коли зі спортом не склалося, приїхав до Нью-Йорка, вступивши до Американської академії драматичного мистецтва. Артист вивчав акторську майстерність в «Майстерні тіней» режисера Джона Кассаветіса, пізніше у співпраці з адвокатом працював приватним детективом у Бостоні, а потім заснував Бостонський репертуарний театр, де давав уроки акторської майстерності для Аль Пачіно.

У списку його робіт зйомки у фільмах та серіалах: "Джорджія", "Ніксон", "Джаз", "Зоряний крейсер Галактика", "Офіс", "У Філадельфії завжди сонячно", "Напарниці", "Голіаф". В останні роки життя артист продовжував кінокар'єру, з'явившись у проєктах "Два шляхи додому", "Ель Каміно" та "Реймонд і Рей".

У нього залишилися діти, онуки та сестра Ширлі. Дружина Тома померла торік у віці 75 років.

Новини по темі: Втрати Актори