Завантажити ще

Тарабарова вдруге стала музичним продюсером Нацвідбору на "Дитяче Євробачення"

Тарабарова вдруге стала музичним продюсером Нацвідбору на

Співачка Світлана Тарабарова другий рік поспіль буде музичним продюсером Національного відбору "Дитячого Євробачення". Про це повідомляє "Суспільне".

- Маємо нагоду в цьому році знайти справді унікальні таланти, які після конкурсу, незважаючи на результати, понесуть із собою у доросле життя неймовірний досвід. Досвід, яким радо поділиться наша dream team. Досвід і пісні, в які ми вкладемо всю душу, – зазначила артистка.

Команда Нацвідбору вже розпочала прийом заявок на участь у конкурсі. Цього року мовник спростив умови, щоб зробити відбір доступнішим для юних виконавців: мати авторську пісню - не обов'язково. Достатньо записати два кавери на популярні пісні та особисте відеоподання. При цьому артисти все ще можуть подати на розгляд додатково авторську пісню за бажанням, проте ця опція ніяк не впливає на можливість пройти у наступний етап відбору.

Умови участі у Нацвідборі "Дитячого Євробачення":

  • Участь у Нацвідборі можуть взяти діти віком від 9 до 14 років. Як і в попередні роки, до участі у відборі допускаються як сольні виконавці, так і гурти, склад яких не перевищує 6 осіб.
  • Цього року заявка на участь у Нацвідборі складається із відеозаписів живого виконання двох кавер-версій популярних пісень у різних стилях та відеовізитки з представленням юного артиста.
  • За бажанням учасники можуть подати на розгляд додатково авторську пісню. При цьому допускаються демоверсії, які у разі проходження у фінал допрацьовуватимуться.
  • У разі подання учасником додатково авторської пісні вимогами передбачено хронометраж від 2,5 до 3 хвилин. Крім того, пісня не має бути оприлюдненою до 1 травня 2024 року, а її текст повинен бути щонайменше на 60% україномовним.
  • За результатами загальнонаціонального попереднього відбору до 25 липня буде сформовано лонглист із 15 учасників, які візьмуть участь у літній «зірковій школі».
  • З метою надання професійних консультацій до участі у «зірковій школі» буде залучено експертну раду, до якої увійдуть три представники музичної індустрії.
  • За результатами навчання у «зірковій школі» та консультацій з експертами буде обрано 6 фіналістів Нацвідбору, опісля – відбуватиметься підготовка пісень, з якими учасники виступатимуть у фіналі.

Фінал Національного відбору на "Дитяче Євробачення-2024" відбудеться у вересні в онлайн-форматі. Як і минулого року, до вибору представника України на конкурс у фіналі відбору буде залучено 3 члени журі та глядачі.

У 2023-му на "Дитячому Євробаченні" другий рік поспіль перемогла Франція. Країну на конкурсі представляла Зої Клозюр із піснею Cœur. Українка Анастасія Демід потрапила до ТОП-5.