Завантажити ще

Камалія заступилася за ексчоловіка Захура після злитих у мережу кадрів з її закривавленим обличчям

Камалія заступилася за ексчоловіка Захура після злитих у мережу кадрів з її закривавленим обличчям
Фото: facebook.com/kamaliya.zahoor

Співачка Камалія заступилася за колишнього чоловіка, пакистанського мільярдера Мохаммада Захура після чуток про її побиття. Напередодні в мережу "злили" кілька кадрів, на яких зірку знято з закривавленим обличчям та гематомами. У Facebook артистка поспішила прокоментувати новину, заявивши, що на екскоханого полилися "необґрунтовані звинувачення".

- Я звертаюсь з щирим закликом до засобів масової інформації проявляти стриманість і обережність, особливо стосовно особи, яка є мені близькою - Захура. Це людина неперевершеної чесності та доброти, яка стала об'єктом необґрунтованої уваги з боку певних медійних кіл. Важливо підкреслити, що Захур свідомо обмежує свою присутність у мережі, і тому не має можливості відповідати на необґрунтовані звинувачення, які на нього направлені, - зауважила артистка.

Артистка наголосила, що завжди був проти насильства, присвятив себе родині та у скрутні часи допомагає Україні. Зірка також попросила журналістів не вплутувати Захура у такі брудні історії та "сенсації".

- Я благаю засоби масової інформації поважати приватне життя Захура і утримуватись від втягування його у будь-які непотрібні дослідження чи сенсації. У разі будь-яких запитань чи побоювань, я готова стати єдиним об'єктом уваги, захищаючи Захура від будь-якої необґрунтованої уваги. Давайте надавати пріоритет чесності, співчуттю та повазі у наших розповідях, вшановуючи людей, як Захур, які втілюють ці цінності у всіх аспектах свого життя, - висловилася співачка.

Щоб розвіяти чутки про домашнє насильство, зірка також вийшла у прямий ефір у соцмережах. Камалія запевнила, що ніхто її не бив і вона почувається добре. Шанувальники, які були на її останніх концертах, зазначили, що теж не помітили жодних слідів гематом на її тілі під час виступу. Хто саме "злив" кадри зірки і чи застосовувався фотошоп наразі невідомо.

Фото: телеграм-канал

Фото: телеграм-канал

Фото: телеграм-канал

Фото: телеграм-канал

Фото: телеграм-канал

Фото: телеграм-канал