Завантажити ще

Тіна Кароль розповіла про навчання 15-річного сина у Лондоні: Суперпрофесор трохи

Тіна Кароль розповіла про навчання 15-річного сина у Лондоні: Суперпрофесор трохи
Фото: instagram.com/tina_karol

Співачка Тіна Кароль розповіла про успіхи 15-річного сина Веніаміна, який навчається у школі у Великій Британії. Відповідаючи на запитання підписників, у новому ролику Instagram зірка зізналася, що нащадок вивчає англійську, французьку та іспанську. Кароль також стежить за успіхами сина у вивченні точних наук, зокрема математики.

- Вєня складає іспити, у нього вони дуже складні. Він там у мене суперпрофесор трохи. Я його муштрую, щоб математика була крута, не те, що в мене. У нього багато мов. Він знає, окрім української, англійську, французьку та іспанську. І я хочу, щоб усіма мовами він розмовляв вільно, - зазначила артистка.

Раніше зірка розповідала, що син також грає на фортепіано та барабанах, захоплюється регбі й дзюдо. Крім того, Вєня - паламар української церкви, він танцює гопак та максимально інтегрований в Україну.

Після смерті чоловіка продюсера Євгена Огіра співачка виховувала сина сама. Вже понад 6 років Веніамін навчається у Лондоні та живе в українській родині, а додому приїжджає на канікули. Нащадок зірки як дві краплі води схожий на покійного батька. У серпні минулого року на згадку про чоловіка співачка повторила їхню фотосесію з 2012-го разом із сином.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Tina Karol (@tina_karol)

Новини по темі: Тіна Кароль діти зірок