Завантажити ще

Дійти до ТЦК: Суханов збирається у дні відпустки, а Монро вже оновила військовий квиток

Дійти до ТЦК: Суханов збирається у дні відпустки, а Монро вже оновила військовий квиток
Фото: Instagram.com/suhanov.official/

З 18 травня набув чинності закон про мобілізацію, згідно з яким чоловіки мають оновити свої дані в ТЦК та отримати військовий квиток. Утім, зробити це через наплив людей – справа не з легких.

Як наші зірки до ТЦК ходили – в історіях Коротко про.

Олексій Суханов

Телеведучий Олексій Суханов зізнається: ходив до ТЦК, щоб оновити свої дані, однак зробити це йому не вдалося.

- У мене була спроба, але велика черга. Зараз у нас буде відпустка, тоді в мене буде більше вільного часу. Вони по декілька годин лише працюють. А як це можна встигнути? Я приїхав, а вони о дев'ятій відчиняються, а там вже з восьмої черга. Трішки постояв, щоб для себе заспокоїтися, зрозумів, що не встигаю. Що я можу зробити, якщо в мене зйомки? Я ж не можу зірвати цей процес, - розповів Олексій «Так TV».

Українське громадянство Суханов отримав у січні 2022 року. В інтерв’ю Коротко про телеведучий розповідав, що Україна – та країна, де він хоче жити та бачить своє майбутнє.

- Український паспорт, українське громадянство дійсно треба заслужити. Український паспорт повинен бути дорогоцінною річчю. Це паспорт країни, яка вже довела світові свою спроможність відстояти свою незалежність. Подивіться, скільки хлопців і дівчат загинули! Це занадто велика ціна, - ділився він.

Олексій Суханов з першого разу до ТЦК не потрапив. Фото: Instagram.com/suhanov.official/

Олексій Суханов з першого разу до ТЦК не потрапив. Фото: Instagram.com/suhanov.official/

Анатолій Анатоліч

Нещодавно представники ТЦК зупинили у Києві Анатолія Анатоліча, коли він відвозив доньок до школи.

- Віз дітей до школи, зупинили на Варшавському шосе. Запитували військовий квиток. Пояснив, що ще в процесі отримання, - поділився телеведучий в інстаграмі.

Анатоліч розповів, що найближчими днями планує оновити документи в Оболонському ТЦК. Телеведучий записався в електронну чергу за допомогою застосунку «Резерв+».

У лютому він вже намагався стати на облік, та зробити це навіть з четвертої спроби йому не вдалося.

- По-перше, графіки. В Google вказано, що ТЦК працює два рази на тиждень - щовівторка і щочетверга, але графік неправильний. ТЦК насправді працює з понеділка по п’ятницю. Працює у будні. По-друге, у мене не було із собою військового квитка. За це штраф 1700 грн, як за таке серйозне порушення на дорозі. І по-третє, виявилося, що я взагалі в Оболонському ТЦК рахуюся. Тому мені треба їхати туди і звідти зніматися з обліку, - розповідав Анатоліч.

Телеведучий, як батько трьох дітей, має відстрочку від мобілізації.

У Анатолія Анатоліча були чотири невдалі спроби. Фото: Instagram.com/anatoliyanatolich/

У Анатолія Анатоліча були чотири невдалі спроби. Фото: Instagram.com/anatoliyanatolich/

Монро

Монро розпочала трансгендерний перехід, але наразі за документами вона чоловік. І оскільки блогерка вступила до вишу, їй треба було оновити військовий квиток, який вона не оновлювала з 17 років.

- Я була в ТЦК. Пройшла ВЛК одну, другу. Я йшла як на розстріл. Мені треба було документ, тому що я вступила навчатися. У мене був старий-старий документ, напевно, ще з 17 років. Можливо, і його було б достатньо, але я вирішила закрити це питання. Я погуглила, як це все відбувається. Пішла в ТЦК, далі мене направили на ВЛК. Я консультувалася з адвокатами, юристами, як це все робити. Я розуміла – або це буде відстрочка, або, як там пишеться, вилучено. Мені потрібен був документ, я була готова на все. Я очікувала поглядів, якогось не такого відношення, це ж все мої травми, страхи з дитинства. У мене був страх військових, людей у формі, поліції. Але все було добре. Ніхто жодного слова не сказав. Хто мене впізнавав, просили фото. Це було до сліз. Мені всі хотіли допомогти. Я заходила, я посміхалася, - розповіла Монро у подкасті «Ночі дівочі». 

Зараз у блогерки є відстрочка. Утім, якщо принесуть повістку, каже, що сприйме це адекватно, і якщо доведеться нести службу, то вона пристосується.

Монро оновила свій військовий квиток. Фото: Instagram.com/monritta/

Монро оновила свій військовий квиток. Фото: Instagram.com/monritta/

Дмитро Монатік

Дмитро Монатік стоїть на військовому обліку та вже оновив свої дані в застосунку «Резерв+».

- Я зараз оновив документи в «Резерв+». Я весь час ходжу з військовим квитком, тому що оновився в Шевченківському військкоматі ще до того, як… Мене насправді часто зупиняють. Вони вже потім мене впізнали, і ми навіть пофоткалися. Спочатку перевірили документи. Усе нормально, - розповів співак в інтерв’ю «Наше радіо». 

Раніше в соцмережах розповсюдили відео, як представники ТЦК зупиняють артиста на Хрещатику в Києві. Дмитро зізнається, що був здивований, що з цього відео зробили сенсацію:

- Я вийшов з репетиції, а в мене була купа повідомлень! У мене на день народження не було стільки повідомлень! Я одразу не зрозумів, що трапилось. Дивлюся, а в телеграмі вже розлітається: «Монатіка зупинили ТЦК! Сенсація!» Новина дня! Ви серйозно? У нас кожного зупиняють щодня, це повсякденна тема. Ти думаєш, я тривоги не відчував? Це завжди дуже стрьомна штука. Але є, що є.

Монатік додав, що багато їздить між українськими містами, і такі перевірки проходять постійно, як і для всіх громадян України.

Монатік оновив документи в «Резерв+». Фото: Instagram.com/monatik_official/

Монатік оновив документи в «Резерв+». Фото: Instagram.com/monatik_official/