24 липня
Завантажити ще

Віктор Павлік переніс операцію на серці

Віктор Павлік переніс операцію на серці
Фото: instagram.com/viktorpavlik

Співак Віктор Павлік переніс важку операцію на серці. Про це дружина артиста Катерина Реп'яхова розповіла в Instagram, опублікувавши кадри з клініки. Артиста госпіталізували до лікарні на 10 днів, з яких два він перебував у реанімації після операції із заміни серцевого клапана. Наразі музикант відновлюється та проходить реабілітацію.

- 10 днів у лікарні. 4 години операції. Пів години зупинки мого улюбленого серця. Пів години на апараті штучного кровообігу. 2 доби у реанімації. Пів доби ШВЛ та очікування, коли почне дихати сам. 2 доби без зв'язку. 2 доби нескінченних дзвінків до реанімації. І нарешті реабілітація. Для мене це була вічність... Це були надскладні дні, які ми пережили разом. Безмежна подяка, – зазначила Катерина.

Про те, що 58-річному Павліку потрібна операція на серці, Реп'яхова розповідала ще минулого року, проте восени артист відмовився від хірургічного втручання. Співак народився з пороком серця і з віком один із клапанів перестав виконувати свою функцію. Переконати співака піти на операцію вдалося лікареві однієї з київських лікарень, котрий пояснив йому всю серйозність ситуації.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Катя Павлік (Репяхова)🇺🇦 (@repyahovakate)

Новини по темі: Віктор Павлік