24 липня
Завантажити ще

Віктор Павлік показав рідкісне фото зі старшим сином та привітав його з ювілеєм

Віктор Павлік показав рідкісне фото зі старшим сином та привітав його з ювілеєм
Фото: instagram.com/viktorpavlik

Співак Віктор Павлік у соцмережах показав рідкісне фото зі старшим сином Олександром та зворушливо привітав його з днем ​​народження. Сьогодні, 22 квітня, спадкоємець артиста відзначає 40-річний ювілей.

- Сину, щиро вітаю! Тобі 40... Ого-го! Це вже серйозна дата! Я щиро бажаю тобі насамперед міцного здоров'я, благословення Господнього і, щоб у тебе було все добре в житті! Люблю, – підписав публікацію Павлик.

У коментарях до привітань Олександра приєдналася молода дружина Віктора Павліка. 29-річна Катерина Репяхова написала "Вітаю".

Артист рідко ділиться у соцмережах знімками зі своїм первістком. 58-річний Віктор Павлік має двох дітей від попередніх шлюбів. Окрім сина Олександра є 37-річна донька Світлана. У серпні 2020 року молодший син виконавця Павло, який народився у шлюбі з Ларисою Созаєвою, помер після двох років боротьби з раком. Молодій людині був 21 рік. У червні 2021 року в артиста народився син Михайло від нової дружини Катерини Реп'яхової. Різниця у віці між закоханими становить майже 30 років.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Віктор Павлік (@viktorpavlik)

Новини по темі: Віктор Павлік діти зірок