Завантажити ще

Дружина Віктора Павлика зізналася, як артист реагує на її бажання народити другу дитину

Дружина Віктора Павлика зізналася, як артист реагує на її бажання народити другу дитину
Фото: instagram.com/repyahovakate

Дружина співака Віктора Павлика, блогер Катерина Реп’яхова зізналася, як артист ставиться до її бажання народити ще одну дитину. За словами Катерини, вона не проти знову стати мамою і давно мріє про доньку, проте музикант не в захваті від такої ідеї. Таку позицію виконавець пояснює своїм віком.

– Віктор Франкович каже, що він старий і не витримає. А я, звісно, ​​хочу ще дітей. Хочу ще доньку. Головне, що я хочу, а все інше вже, - зізналася Катерина у коментарі програмі "Ранок у великому місті".

Закохані вже мають дворічного сина Михайла. Навесні 2023 року Павлик поділився, що його спадкоємець досі не розмовляє. З того часу Катерина Павлик неодноразово розповідала у своєму Instagram про результати обстеження сина. Зараз хлопчик проходить тривале лікування зі спеціалістами, які покращують мовний апарат – відвідує заняття з нейрокорекції та логопеда-дефектолога.

Павлик та Реп’яхова одружилися у травні 2020 року. Різниця у віці між закоханими становить майже 30 років. Від першого шлюбу Павлик має сина Олександра. Друга дружина співака народила доньку Христину. Син від третього шлюбу музиканта Павло помер у 2020 році від онкології.

 

Новини по темі: діти зірок Віктор Павлік