19 липня
Завантажити ще

Міша Крупін оголосив про початок сольної кар'єри без пісень "Корупції"

Міша Крупін оголосив про початок сольної кар'єри без пісень
Фото: прес-служба Михайла Крупіна

Співак і музикант Міша Крупін оголосив про закриття гурту "Корупція" після п'яти років роботи та початку сольної кар'єри. У Instagram артист пояснив, що його контракт із лейблом Papa Music завершився і вони з командою намагалися домовитися про подальшу співпрацю, проте не змогли дійти згоди. За словами музиканта, він більше не виконуватиме пісні зі старого репертуару через заборону лейблу.

– Лейбл заборонив мені співати пісні проєкту “Корупція”. Тобто “Корупції” більше немає, і ви більше не почуєте “Чорний чемоданчик” в моєму виконанні, - поділився співак. - Чекайте нових пісень, все тільки починається.

Крупін додав, що вони з командою більше не шукають тих, хто атакував його нову сольну пісню "Пароль", яка потрапила до ТОП стримінгових платформ, адже знають, хто стояв за цим усім.

- Кліп одразу після свого виходу потрапив у тіньовий бан. Його неможливо було знайти в  YouTube через пошук, тільки за прямим посиланням на мій офіційний канал, - каже Міша Крупін.

Міша Крупін не єдиний артист, який розірвав контракт із лейблом Papa Music. Раніше продюсерський центр покинула співачка Victoria Niro. У квітні минулого року Антон Вельбой відмовився від подальшої співпраці з командою та почав виступати під новим ім'ям ANTON VELBOI, проте за незавершеним контрактом лейбл мав право на бренд Wellboy і весь цей час продовжував випускати треки, використовуючи штучний інтелект та технологію дипфейків. У листопаді артист відновив роботу з Papa Music, залагодивши суперечки з командою.

Новини по темі: корупція Співаки