19 липня
Завантажити ще

Міша Крупін прокоментував "п'яний" скандал і спростував чутки, що йде зі сцени

Міша Крупін прокоментував
Фото: instagram.com/mishakrupin1

Лідер гурту "Корупція" Міша Крупін спростував чутки про те, що завершує співочу кар'єру після "п'яного" скандалу в Одесі. В Instagram артист заявив, що зробив висновки і наразі займається своїм психологічним та фізичним станом, а також записує нові пісні.

- Друзі та не дуже друзі, журналісти, блогери, в мене для вас погана новина: я не завершую кар'єру, а навпаки - продовжую їб*шити (писати пісні) з новою силою та люттю. Що сталося, те сталося. Я вибачився. Всім, хто мене підтримав у цей час, я дуже-дуже дякую. Всі, хто не підтримав, а засудив, йдіть нах*й, святоші йоб*ні. Зараз я серйозно займаюсь своїм психологічним та фізичним станом. І ніхто та ніщо мене вже не зупинить. Чекайте на нові пісні та нові епічні концерти. Гарантую завжди відносно культурний роз**б.

Йдеться про акустичний концерт Крупіна в одеському ресторані Reef, який відбувся 18 жовтня. Артист вийшов на сцену у нетверезому стані і, хитаючись, з матами звертався до публіки. Концерт було проведено з метою зібрати гроші на купівлю автомобіля для бійців ЗСУ, які воюють на Донбасі. Вранці музикант опублікував у Instagram заяву про можливе тимчасове припинення музичної кар'єри.

Переглянути цей допис до Instagram

Міша Крупін (@mishakrupin1)

 

Новини по темі: музиканти