24 липня
Завантажити ще

На блогера Ніколаса Карму напали у центрі Львова

На блогера Ніколаса Карму напали у центрі Львова
Фото: instagram.com/nicolas_karma_official

На TikTok-блогера Ніколаса Карму, який здобув популярність завдяки роликам "Скільки коштує ваш look?", напали у центрі Львова. Інцидент стався на Площі Ринок, де інфлюєнсер знімав нові відео з перехожими. Невідомі молодики почали вигукувати нецензурну лайку на його адресу, і Ніколас підійшов до них, щоб роз'яснити ситуацію.

- Мені не подобаються твої тиктоки, і я вважаю, що ти чуєш гейської натури. Мені не подобаються пі*ари,
сказав один із хуліганів, після чого бризнув у блогера перцевим балончиком.

Після інциденту команда блогера викликала поліцію, а сам Карма відправився до лікарні.

- На жаль, без бидла не буває, але я не засмучуюсь, адже адекватних і свідомих людей набагато більше. А також я пишаюся нашою поліцією, яка спрацювала дуже оперативно та ідентифікувала хуліганів за годину, – підсумував блогер.

Ніколасу 29 років. До блогерства працював кур'єром, здобув освіту хореографа, а також записував пісні. Здобув популярність завдяки рубриці "Скільки коштує ваш look?", яку записує з перехожими на вулиці. Серед тих, хто з'являвся у його роликах: Злата Огнєвіч, Тіна Кароль, Джамала, Наталія Могилевська, Монро, а також український військовий із полку "Азов". На даний момент на обліковий запис Карми в TikTok підписано понад 530 тисяч користувачів, а в Instagram - 350 тисяч осіб.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ніколас Карма (@nicolas_karma_official)

Новини по темі: Блогери Напад