17 червня
Завантажити ще

Криза у шлюбі: Тишкевич допомогли серйозні розмови, а Омаргалієвій - повернення додому

Криза у шлюбі: Тишкевич допомогли серйозні розмови, а Омаргалієвій - повернення додому
Фото: Instagram.com/ph.m.diachuk/

Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв у шлюбі понад 20 років. Як розповідала телеведуча, увесь цей час вони вибудовували свої стосунки буквально по краплині, та повномасштабна війна все перекроїла. Парі, як і багатьом іншим родинам, довелося вчитися жити і спілкуватися на відстані. У подкасті «Кохані» Єфросиніна чесно зізналася, що навіть навчилася робити свої фото в стилі ню для чоловіка-військового:

- Коли ми зустрічаємося, у нас справжній медовий місяць і дуже важка розлука після того. Я навчилася себе оголеною фоткати. Ти щось шлеш і потім чекаєш на реакцію, бо ти вперше за 20 років таке прислала. І потім коротке: «ще».

Після 9 років шлюбу вчиться заново сприймати свого чоловіка і Неля Шовкопляс. В інтерв’ю Аліні Доротюк телеведуча розповіла, що вони з Владиславом живуть окремо, навіть подавали заяву на розлучення. Та зараз пара все ж таки працює над стосунками.

Як зіркові пари долають кризи у стосунках – в історіях Коротко про.

Катерина Тишкевич та Валентин Томусяк

Катерина Тишкевич та Валентин Томусяк разом 9 років. Пара познайомилася на зйомках серіалу «Безсмертник» у 2014-му.

- Зустрічалися два роки, і Валік зробив мені пропозицію. А потім ще через два роки одружилися. Він - моє шалене кохання, - ділилася акторка в інтерв’ю Коротко про.

Та, як зізналася Катерина своїм підписникам в інстаграмі, у них теж були кризи у стосунках. Головне, за словами акторки, чесно говорити про все зі своїм партнером, щоб не накопичувати образи:

- Кризи трьох та семи років – за класикою. І перша, і друга закінчувалися дуже довгими, відвертими, неприємними розмовами. Говорили про все, що не влаштовує. Потім сльози, обійми і домовленості.

Тишкевич каже, що її постійні головні болі іноді впливають на інтимне життя, проте пристрасть між ними нікуди не зникла. До того ж, акторка запевняє, що навіть секс як терапія - дуже важлива річ.

- У нас було по-різному. Знаєте, коли в дружини 24/7 болить голова, то як би не дуже хочеться до неї приставати… Не заводить цей момент аж ніяк. Ми зараз разом дев'ять років, і все чудово з пристрастю. Бо інтимне життя – то велика частина жіночого здоров'я. Мій партнер це розуміє і робить все, щоб я в цьому плані була щаслива і задоволена, - розповіла Катерина.

Катерина Тишкевич та Валентин Томусяк щиро говорять одне одному про все, що їх не влаштовує. Фото: Instagram.com/ph.nikitova/

Катерина Тишкевич та Валентин Томусяк щиро говорять одне одному про все, що їх не влаштовує. Фото: Instagram.com/ph.nikitova/

Альона Омаргалієва та Тамерлан

Альона Омаргалієва та її чоловік Тамерлан за 12 років шлюбу переживали різні періоди. Найбільше взнаки давалося те, що пара і жила, і працювала разом.

- Тамерлан завжди тримав мене біля себе. А я людина, якій потрібно іноді побути самій, мені самій із собою комфортно. Я втомлювалася. Все це накопичується, мене чоловік не чує. Це був ураган вдома, були сварки. Коли ви постійно бачите одне одного, все трішки замилюється, і ви просто дратуєте одне одного. Таке буває, це нормально. Щоб трішки відпочити від чоловіка, подивитися на все збоку, я їздила до батьків, там я відпочивала, - розповіла співачка у подкасті Діани Глостер.

Серйозне випробування парі довелося пройти і під час повномасштабної війни. Альона з сином виїхала до Польщі, а Тамерлан вступив спочатку в ТрО, потім - в ЗСУ. За словами співачки, тоді вона не розуміла, наскільки чоловік потребував її підтримки. До того ж негативно на стосунки впливала й відстань:

- Коли люди починають жити на відстані – я потім вже проаналізувала і зрозуміла, чому Тамерлан завжди тримав мене поруч, – ти просто починаєш звикати жити на відстані. В тебе немає битовухи, немає сварок. Коли почалася повномасштабна війна, 4 місяці ми жили окремо. Це вперше в житті. В якийсь момент, коли я опинилася в Польщі, я зрозуміла, що можу жити сама. Тамерлану була потрібна моя підтримка, а я намагалася облаштувати своє життя, бо не знала, що буде далі.

Втім, парі вдалося зберегти свої стосунки. Омаргалієва каже, що цьому посприяло її повернення додому.

- Розлучаються ті, в кого вже просто немає кохання, їм немає за що хапатись, - продовжує вона. - У нас із Тамерланом теж були якісь образи, я в якийсь період почала згадувати, що було в минулому. Я знаю, що він дуже переживав через це. Він робив перші кроки. Я виїхала і не розуміла, як йому. Коли повернулася, ми розмовляли дуже багато, він був на мене дуже ображений. Ми цей етап пройшли. Я знаю, що в мене до нього почуття, що це кохання. Так, можуть бути різні періоди, багато сварок. Слава Богу, якихось жорстких моментів, щоб ми розходились, а потім сходилися - такого не було. Ані він цього не хоче, ані я. Я ціную те, що між нами є, ці стосунки, і тримаюся за них. Я знаю, що Тамерлан багато зробив кроків для того, щоб у нас ці стосунки збереглися.

Альона Омаргалієва зізнається, що на початку війни не розуміла, наскільки важлива її підтримка для чоловіка. Фото: Instagram.com/tamerlan_alena

Альона Омаргалієва зізнається, що на початку війни не розуміла, наскільки важлива її підтримка для чоловіка. Фото: Instagram.com/tamerlan_alena

Анастасія Карпенко

На початку повномасштабної війни Анастасія Карпенко з чоловіком Максимом Ніколаєнком, який служить в ЗСУ, теж пережили кризу у стосунках. Акторка каже, що тоді вони багато сварилися, але вчасно зрозуміли, що треба з’ясовувати стосунки відвертими розмовами.

- Звісно, криза була. Особливо на початку. Зараз ми якось більш-менш зрозуміли, якщо можна так сказати, що й до чого. Але тоді, в той момент, це такий перший досвід для нього - перебувати у війську, перший досвід для мене - бути з дитиною далеко і взагалі не бачити цьому кінця і краю. Страшно і важко. Ми багато сварились, але вчасно зловили той момент, що вже це все йде не туди і нам треба над цим працювати і проговорювати більше щиро саме те, що нас бентежить, - розповіла Анастасія в інтерв’ю Аліні Доротюк.

Найважливіше, як каже Карпенко, не втрачати емоційний зв’язок. За її словами, варто ділитися одне з одним навіть якимись дрібничками.

- Ми дуже багато працюємо над тим, щоб не втрачати зв'язок. Цей емоційний зв'язок - це те, що, напевно, більшість пар і тримає, - продовжує вона. - Його втратити дуже легко саме таким чином, якщо ти припиняєш ділитися своїми внутрішніми повсякденними історіями. Я йому просто розповідаю все, що відбулося у нас, розпитую все, що відбулося у нього. Це можуть бути якісь дріб'язкові речі, але вони дуже важливі, щоб бути в курсі. Коли він приїжджає, ми теж максимально робимо з цього свято.

Анастасія Карпенко з чоловіком дуже багато працюють над тим, щоб не втрачати зв'язок. Фото: Instagram.com/karpenkonastasia

Анастасія Карпенко з чоловіком дуже багато працюють над тим, щоб не втрачати зв'язок. Фото: Instagram.com/karpenkonastasia

MamaRika та Сергій Середа

Непростий період зараз переживають Анастасія Кочетова з чоловіком Сергієм Середою. Пара разом близько 10 років, чотири з них – у офіційному шлюбі. На початку квітня співачка зізналася, що вони – на межі розриву. Подружжя веде постійні діалоги одне з одним і відвідує психолога.

- Наша сімʼя проживає надскладні часи, і так, як зараз, нас не хитало ніколи! Ми з Сергієм не хочемо здаватися і намагаємось робити все, що в наших силах, щоб зберегти те, що ми маємо, - розповіла артистка.

Згодом Анастасія поділилася, що останнім часом почала приділяти собі більше часу, частіше зустрічатися з друзями, через що Сергій може влаштовувати їй сцени ревнощів. І це теж неабияк псує стосунки.

- У нього є ревнощі. Ще це додає масла у вогонь. Я трішечки змінила прошивку, я зараз вперше за два з половиною роки згадала, хто я є. В мене відновилася сексуальна енергія. Останні пів року я активно собою займаюся. Десь є якісь ревнощі: «А що ти? Де ти? А чого ти?». Якогось особистого простору хочеться, а в нас зараз ще й у цьому проблеми. Я десь можу зависнути, а він: «А де ти?», - розповіла співачка у подкасті «Чат Дівчат».

За словами MamaRika, раніше ревнощів не було, натомість панувала довіра:

- Це почуття раніше не існувало у наших стосунках. Ми настільки довіряли, що не було навіть місця ревнощам. Тепер, коли я знову відновила себе, я знову знайшла себе і даю собі можливість бути тією Настею, якою я була до дитини, він забув, що я такою можу бути.

Анастасія Кочетова каже, що раніше в їхній родині ревнощів не було. Фото: Instagram.com/mamarika_official

Анастасія Кочетова каже, що раніше в їхній родині ревнощів не було. Фото: Instagram.com/mamarika_official