Завантажити ще

Українсько-американська акторка Іванна Сахно розповіла, що хоче купити квартиру в Києві

Українсько-американська акторка Іванна Сахно розповіла, що хоче купити квартиру в Києві

Українсько-американська акторка Іванна Сахно заявила, що хотіла б жити в Україні, коли матиме вільний від зйомок у Голлівуді час. В інтерв'ю "Українській правді" акторка зізналася, що хотіла б мати квартиру в Києві.

- Коли є вільний час, я б хотіла, звичайно, бути в Україні. В мене життя також є за кордоном, і це реалія того, що я вже понад 13 років перебуваю в Америці. Моя робота знаходиться здебільшого там. Але в Україні я б дуже хотіла мати місце, свою домівку. У нас досі є будинок мого дитинства (квартира), де я виросла. Наша сім'я там і наразі живе, це дім, в який я приїжджаю. Моя дитяча кімната все ще там є. Але вже як доросла Іванка, я б також хотіла мати свою квартиру в Києві, - розповіла Сахно.

Сахно розповіла, що як амбасадор United24 вона розповідає іноземцям про історію України, нагадує про окупацію Криму та повномасштабне вторгнення. Також вона займається збором коштів на відбудовування українських шкіл.

У березні Сахно розповідала, що відмовляється виконувати ролі та проходити проби на ролі росіянок і персонажів часів Радянського Союзу.

Іванні Сахно 26 років. Вона народилася у Києві в родині кіношників. У 15 років разом із мамою переїхала до Лос-Анджелеса і з 2013-го там живе та працює. Знімалася у блокбастері «Тихоокеанський рубіж: Повстання» (2018), екшн-комедії «Шпигун, який мене кинув» (2018), мінісеріалі «Асока» (2023).