Завантажити ще

Alyona Alyona та Jerry Heil зі сцени "Євробачення" закликали до "миру та свободи для України"

Alyona Alyona та Jerry Heil зі сцени
Фото: eurovision.tv

Дует Alyona Alyona та Jerry Heil у фіналі "Євробачення-2024" закликав до "миру та свободу для України". Після виступу артистки сказали англійською: "Unity for the world. Peace and Freedom for Ukraine". Пряма трансляція фіналу відбувається на YouTube.

Кожен учасник після виступу має кілька секунд, щоб сказати пару слів. Цікаво, що у правилах "Євробачення" написано: «Заборонено політичні висловлювання; не допускаються нецензурні чи образливі висловлювання та комерційні повідомлення». Нічого із цього зі сцени не прозвучало.

У заключному шоу Alyona Alyona і Jerry Heil виступили з піснею Teresa & Maria під номером 2. За задумом режисера Таню Муіньо, в постановці Jerry Heil постає з нарощеним довгим волоссям і в довгій пастельній сукні, а Alyona Alyona - сірому костюмі з плащем і об'ємними рукавами. Наряди обох також прикрашені елементами обладунків, в яких закладено сенс незламності та героїзму українського народу.

У 2022 році переможці "Євробачення" Kalush Orchestra у фіналі конкурсу закликали допомогти Україні, врятувати Маріуполь та "Азовсталь". Пізніше вони пояснили, що заздалегідь проінформували організаторів про свою заяву.