28 травня
Завантажити ще

Актор "Гри престолів" Ян Гелдер помер після пів року боротьби з раком

Актор
Фото: Jeff Spicer/Getty Images for SOLT

Британського актора Яна Гелдера, який зіграв Кевана Ланністера у "Грі престолів", не стало після пів року боротьби з раком. Артист помер унаслідок ускладнень після раку жовчних проток. Йому було 74 роки. Про це повідомляє Variety.

Смерть Гелдера також підтвердив його чоловік, актор Бен Деніелс, присвятивши коханому окремий пост. Артисти були разом понад 30 років.

- З величезним сумом і важким серцем, розбитим на мільйон шматочків, я пишу цей пост, щоб повідомити про смерть мого дорогого чоловіка і супутника життя Яна Гелдера, - написав Деніелс. - У грудні у Яна було діагностовано рак жовчних проток, і вчора він помер о 13:07. Я кинув усю роботу, щоб доглядати його, але ніхто з нас не припускав, що все станеться так швидко. Він був чудовим актором, і всі, хто працював з ним, були зворушені його серцем та світлом. Чесно кажучи, я не знаю, що робитиму без нього поруч зі мною. Він справлявся зі своєю страшною хворобою з такою мужністю, без жалю до себе. Ніколи. Він був чудовим, і його дуже не вистачатиме.

Ян Гелдер також відомий за ролями в проєктах "Доктор Хто", "Великий куш", "Чисто англійське вбивство" та театральним постановкам "Приборкання норовливої" та "Перша смуга".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ben (@bendanielsss)

 

Новини по темі: Актори Втрати