Завантажити ще

Єфросиніна висловилася про позицію сестри, яка живе у Москві: Я не можу нести відповідальність

Єфросиніна висловилася про позицію сестри, яка живе у Москві: Я не можу нести відповідальність
Фото: youtube.com/Українська правда

Телеведуча та інтерв'юер Маша Єфросиніна в інтерв'ю "Українській правді" зізналася, що не спілкується з молодшою ​​сестрою Лізою Ющенко, яка після повномасштабного вторгнення РФ до України продовжує жити в країні-окупанті. За словами зірки, ця тема дуже болюча для неї, оскільки на сьогоднішній день вони не спілкуються.

- У нас немає наразі спілкування як у сестер взагалі, - наголосила Маша. - Мені дуже боляче про це говорити. Тому що зараз мої емоції та мої почуття перестануть бути моїми, а стануть предметом обговорення людей, які до цих почуттів не мають жодного відношення, а тим паче емпатії.

Єфросиніна додала, що не може відповідати за дії інших людей, у тому числі і за рідних.

- У мене лише одна відповідь на це: я ніяк не можу відповідати за дії інших людей, рідні вони мені чи ні. Я не можу нести цю відповідальність, - уточнила телеведуча.

Раніше в інтерв'ю Сергію Лиховиді Єфросиніна зазначила, що здивована, чому суспільство так хоче почути її думку про позицію сестри, якщо її власна позиція на тему війни всім зрозуміла.

Ліза Єфросиніна з 2009-го до 2012 року була невісткою експрезидента України Віктора Ющенка. У 2014 році вийшла заміж вдруге за російського бізнесмена та переїхала до Москви. Судячи із соцмереж Лізи, вона продовжує жити в Росії та розвивати там бізнес. 24 лютого 2022 року Ліза опублікувала картинку із написом Stop war in Ukraine - це єдиний її коментар за час повномасштабного вторгнення.

Новини по темі: Маша Єфросиніна