Завантажити ще

Злата Огнєвіч вперше розповіла про спробу самогубства

Злата Огнєвіч вперше розповіла про спробу самогубства
Фото: скріншот відео youtube.com/Slava Dyomin

Співачка Злата Огнєвіч зізналася, що у 2015 році ледь не вчинила самогубство. В інтерв'ю Славі Дьоміну зірка розповіла, що тригером послужили деякі обставини у житті та затяжна депресія, з якої вона не бачила виходу.

- Це важка тема. Я не можу розповісти повністю, що саме сталося, що було причиною. Коли людина приходить до думки про самогубство, це не відбувається за один день. До цього веде спочатку легка депресія, дуже тяжкий психологічний стан на нулі, а потім - твоя система, яка відчуває, що повільно вмирає. І тоді мозок сам мені подав ідею, що коли вже все, тоді це єдиний шлях. Позбутися болю внутрішнього, мук душі. Ця думка на той момент приходила до мене досить часто. Просто тригером послужила людина і деякі обставини у житті, – уточнила виконавиця.

На щастя, того дня все пішло не за планом через вид ліків, які виявилися не сильнодіючими. Наступного ранку Огнєвіч прийшла до тями і усвідомила зроблену помилку, за що не раз просила вибачення.

- Мені здається, що це була не я, а якась інша людина. Зараз я ніколи б такого не зробила. Просто була недостатня кількість таблеток, мабуть. Я пам'ятаю, як я прокинулася вночі і засмутилася, що мені не вдалося заснути, як я планувала. Заснути - і все. Блін, що треба мати у голові, щоб йти купувати собі таблетки? - зазначила Злата. – Я прокинулася вранці. Пігулки, мабуть, були як транквілізатори. Тобто вони заспокоїли мою систему, але не відключили мене до кінця. І я в такому стані коматозу зрозуміла, яку дурість я мало не зробила. Я ніколи не забуду цей день. Я вийшла на вулицю. Було сонце, було вже листя. Я торкалася цього листя і думала: "Боже, мій! Я б ніколи цього більше не побачила, не відчула..." Я розмовляла з деревом, просила у нього вибачення, потім у Всесвіту, плакала...

За словами Злати, щоб позбавитися важкого депресивного стану, вона зверталася за допомогою до психотерапевта.

- Це [був] внутрішній біль. Настільки у мене була така нелюбов до себе на той момент, яка дійшла до ненависті. І ця сутність, яка ненавиділа мене, вирішила мене вбити. Ось саме настільки це була люта ненависть. Що я тільки на себе не говорила всередині. Після цього я поїхала на відпочинок, щоб вилікувати себе. Я сиділа біля океану і теж плакала. Я говорила з усім довкола, просила вибачення. Я після цього зрозуміла, що життя – це дар. Ми не маємо права у себе його відбирати таким чином. Є дуже багато людей, яким життя не дало і тієї долі, яка є в мене. Як я взагалі посміла про це думати. Я після цієї нагоди просто дякую за все, що відбувається у моєму житті, - поділилася Огнєвіч.

Артистка наголосила, що ніхто з рідних не знав про її спробу суїциду, а мама згодом здогадалася, прочитавши її пост у соцмережах.

- З рідних ніхто не знав, ти що... Ніхто. Ніколи я не зізнавалася у цьому. Я, напевно, жорстоко зробила, написавши пост в Instagram. І з цього поста мама дізналася, але знов-таки... Ми з нею це не обговорювали. Їй боляче говорити про це, і я їй якось пом'якшила всю цю історію, викрутилася. Але мама подивиться це інтерв'ю, і я вже просто чекаю на її дзвінок. Я не була готова говорити на цю тему тоді. Мені навіть було важко порушувати питання під час психотерапії, було соромно. Я начебто нормальна, здорова дівчина, у мене все гаразд, і навіщо це? Навіщо це робити і який біль це близьким принесе! Мені ж по факту уже пофіг буде, а страждати будуть близькі, - підсумувала зірка.

Огнєвіч 38 років. У 2013-му вона представляла Україну на "Євробаченні", де посіла 3 місце. У 2014-2015 рр. була народним депутатом від Радикальної партії. У 2021-му стала героїнею романтичного шоу "Холостячка-2". Найвідоміші її пісні: "Зозуля", "Танцювати", "Солодка кара", Gravity.