19 червня
Завантажити ще

MELOVIN розповів про загибель сестри внаслідок ракетного обстрілу РФ по Одесі

MELOVIN розповів про загибель сестри внаслідок ракетного обстрілу РФ по Одесі
Фото: instagram.com/melovin_official

Співак MELOVIN зізнався, що внаслідок обстрілу російськими окупантами його рідної Одеси загинула сестра. Трагедія сталася у березні цього року. Про це він розповів в інтерв'ю Insider.

- Нещодавно під час обстрілу я втратив сестру. Памʼятаєте, коли після вибуху надзвичайники приїхали рятувати людей і прилетіла друга ракета? Це боляче, це розриває серце. Наступного дня я виступав на весіллі. Натягнув посмішку і поїхав… До абсурду, але саме це й допомогло мені оговтатися і зрозуміти: «Життя — це тут і зараз. Не треба зволікати, – поділився музикант.

MELOVIN зазначив, що незважаючи на часті обстріли, його батьки не переїхали продовжують жити в Одесі. Сам співак цього року двічі відвідував рідне місто.

- Мої батьки живуть в Одесі. За першої-ліпшої нагоди я намагаюся приїздити туди на кілька днів, а може, і більше. Цього року був у рідному місті двічі: у січні та в березні, на день народження тата. Ходив до моря. Хочу поїхати туди з концертом. Одеса — особливе для мене місто, тому все, що відбувається там нині, щоразу болить, щоразу викликає переживання, - уточнив артист.

РФ вдарила Одесою ракетою "Іскандер" близько полудня в п'ятницю, 15 березня. Загалом постраждали 73 особи, загинуло 20 осіб, серед яких місцеві жителі, двоє колишніх чиновників, медик та рятувальник. Внаслідок "прильоту" пошкоджено 10 приватних будинків, станцію технічного обслуговування, газопровід низького тиску та 2 пожежно-рятувальні автомобілі.

Новини по темі: MELOVIN