Завантажити ще

MELOVIN, SKYLERR та "Циферблат" розповіли, хто їм найменше подобається на Нацвідборі

MELOVIN, SKYLERR та
Фото: Колаж Суспільне Культура

Учасники Нацвідбору на "Євробачення" стали гостями вечірнього YouTube-шоу "20:23". Ведучий Женя Янович просив кожного із учасників назвати, хто на їхню думку займе останнє місце в Нацвідборі. Більшість дипломатично відмовилися це зробити, проте дехто все ж наважився озвучити імена ймовірних аутсайдерів.

MELOVIN вважає, що останнє місце може зайняти гурт YAGODY з піснею "Tsunamia". 

- Хто мені менше всього подобається? Нехай це будуть YAGODY, - сказав Меловін.

На думку співачки SKYLERR аутсайдерами Нацвідбору може стати гурт NAZVA, оскільки їхати на "Євробачення" з також легковажною піснею під час війни недоречно.

- Я особисто не дуже зрозуміла цю пісню. Чому я їх ставлю на останнє місце? Євробачення це таке місце, якщо ти представляєш Україну там, і їхати з піснею-мемом представляти країну, у якій іде війна, для мене це трішечки дивно. Я NAZVA дуже люблю, але зараз їхати з такою піснею це дивно, - сказала SKYLERR.

Даніїл, Валентин та Федір із гурту "Циферблат" на останнє місце поставили Drevo з піснею "Endless chain" та YAKTAK із треком "Lalala". 

- Як на мене, пісня YAKTAK непродумана, дуже швидко зроблена, не в його стилі абсолютно. Він же більше ліричний співак, а тут спроба зайти на денс-аудиторію. Пісня прикольна, просто я думаю, що на "Євробаченні" на Нацвідборі вона в першу чергу не дуже зачепить журі, - сказали "Циферблат".

Фінал національного відбору на "Євробачення-2024" відбудеться у суботу, 3 лютого.До складу журі увійшли Андрій Данилко, Джамала та Сергій Танчинець із гурту "Без обмежень".