Завантажити ще

Періс Гілтон вперше показала 5-місячну дочку

Періс Гілтон вперше показала 5-місячну дочку
Фото: instagram.com/parishilton

Американська світська левиця та модель Періс Гілтон уперше показала кадри з новонародженою дочкою Лондон, обличчя якої приховувала 5 місяців. Знімки зі спадкоємицею Періс опублікувала в Instagram. На фото модель позує на природі разом із дочкою, однорічним сином Феніксом та чоловіком, бізнесменом Картером Реумом.

- Представляємо Лондон Мерілін Гілтон-Ріум. Я мріяла про доньку на ім'я Лондон стільки, скільки пам'ятаю себе. Я така вдячна, що вона тут. Я щиро дорожу кожної миті, проведеної з нею. Разом з Феніксом, мої малюки-ангели показали мені кохання, про яке я навіть не підозрювала до того, як стала їхньою мамою, - зазначила зірка.

Гілтон уточнила, що досвід материнства надихнув її на створення пісні "Fame Won't Love You" разом зі співачкою Sia.

- Ця пісня є нагадуванням про те, що особливий зв'язок, який я відчуваю з моїми дітьми, чоловіком і сім'єю, найцінніше на світі. Це гімн, який дасть вам сили тримати ваші найпотаємніші стосунки ще ближче до серця - чи це родина, друзі чи ви самі. Сподіваюся, ви полюбите її так само сильно, як і я, – наголосила вона.

Періс вперше стала мамою у січні 2023 року. Ще в розпал пандемії COVID-19 вона та її чоловік Картер Реума, розпочали процес екстракорпорального запліднення (ЕКО), проте пізніше звернулися за допомогою до сурогатної матері. Через 10 місяців на світ з'явилася друга дитина зірки.

Реум і Гілтон побралися у лютому 2021 року, а у листопаді 2022-го зіграли весілля. Обранець моделі – уродженець Чикаго, засновник венчурної компанії M13.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Paris Hilton (@parishilton)

Новини по темі: періс хилтон