Завантажити ще

Андре Тан за кордоном зустрівся із Періс Гілтон - згадували її візит до України у 2011 році

Андре Тан за кордоном зустрівся із Періс Гілтон - згадували її візит до України у 2011 році

Український дизайнер Андре Тан на закритому заході за кордоном зустрівся із американською моделлю Періс Гілтон. Вони згадували її візит до України у 2011 році, коли Періс стала моделлю на показі бренду Andre Tan у Києві. Знімком із "суперблондинкою" дизайнер поділився в інстаграмі.

- Зустріч через 12 років... І ось днями мені випадково вдалося зустрітися з Періс на одному закритому заході. Знаєте, це таке незвичайне відчуття. Ми вже обидва зовсім інші люди. Ми з посмішкою на обличчі згадували цей показ, а потім цікавилися справами один одного та як діти. Якби хтось сказав тоді, що я буду з Періс Хілтон через стільки років обговорювати сім’ю і вітати її з народженням другої дитини, я б не повірив, адже тоді вона не створювала враження сімейної людини, та й я жив іншим. Дякую їй і собі тому з 2011 року, що не побоявся. Це було дійсно важлива подія у моєму житті!, - написав Андре Тан.

Нещодавно Андре Тан згадував показ за участю Періс Гілтон як один із найстресовіших у своєму житті. За словами дизайнера, американській зірці не подобалися українські візажист та перукар і вона мало не зірвала показ.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Andre Tan (@andre_tan_official)


 

Новини по темі: Андре Тан періс хилтон