Завантажити ще

Ролі, які привели до успіху: Мішину – Лідія Шефер із «Кріпосної», Боклана – Гриша з «Коли ми вдома»

Ролі, які привели до успіху: Мішину – Лідія Шефер із «Кріпосної», Боклана – Гриша з «Коли ми вдома»
Фото: СТБ

Єлизавета Зайцева не втомлюється повторювати, що серіал «Люся інтерн» змінив її життя та подарував неймовірний досвід. У 40-серійному ситкомі акторка зіграла інтерна Ксюшу Горбату. Оскілки її героїня у серіалі руденька, акторка навіть пофарбувала волосся, чого раніше ніколи не робила.

«Насправді після «Люся інтерн» у мене так все понеслося! Мені здається, рудий колір - щасливий. В мене з'явилося багато роботи. У 2021 році я не вилазила з проєктів, один змінювався іншим, купа була планів на 2022 рік. Але сталася війна», - ділилася Зайцева в інтерв’ю Коротко про.

Акторка Антоніна Хижняк зізнавалася, що 10 років йшла до своєї ролі – Мотрі у серіалі «Спіймати Кайдаша». І такі доленосні ролі у кіно є у кожного актора.

Ксенія Мішина – Лідія Шефер, «Кріпосна»

Ксенії Мішиній великий успіх принесла роль Лідії Шефер у серіалі «Кріпосна». Акторка настільки вжилася в образ, що глядачі писали: «неможливо, будучи хорошою людиною, так зіграти»! В інтерв’ю Коротко про Мішина розповідала, що грати таку роль і справді було не просто.

- Але в цьому і є суть моєї професії. Намагаюся шукати емоції у собі, через свій досвід, через свої якісь поразки. Поразки завжди викликають почуття провини, почуття ненависті, щось таке неприємне, і я намагаюся якось це діставати із себе, - пояснювала акторка. - Негативні персонажі чим цікаві? З ними є де розгулятися. Тим паче, якщо йдеться про Лідію Шефер. Її минуле не розкрито – чому вона така? Тож фантазувати я могла дуже багато. Звичайно, якась строгість у мені присутня. Строгість не лише по відношенню, наприклад, до навколишнього світу, а й до самої себе. Можливо, це давало мені якийсь поштовх вивчити свою Лідію уважніше. Все якось зрослося. Я дивилася багато різних відео, як поводяться такі люди, чому так, з погляду психології намагалася зрозуміти для себе мотиви.

Це була справді дуже важка роль. Були моменти, коли я підходила до режисера і говорила: «Не можу більше, я видихнулася постійно кричати, злитися, волати…». А були знімальні дні, коли такі емоційні сцени стояли одна за одною, і ти просто вивалювався зі знімального майданчика. Емоційно тяжко, але дуже цікаво.

До того ж, грати у таких костюмах теж було не легко. Справа в тому, що наряди, якими глядач захоплювався з телеекранів - костюмери постаралися на славу, - дуже важкі і лишали на тілі навіть синці.

- У перший знімальний день, коли зняла сукню, на моїх стегнах були синці, - продовжує Ксенія. - То ж наступного дня ми нав'язували вовняні хустки, щоб хоч якось пом'якшити біль. Але потім звикаєш. Я дуже довго вчилася сідати у цих сукнях. Вони і ламалися, і гнулися. У таких костюмах по-справжньому треба вчитися існувати. А корсети! Та ще влітку!

Ксенія Мішина в ролі Лідії Шефер у серіалі «Кріпосна». Фото: СТБ

Ксенія Мішина в ролі Лідії Шефер у серіалі «Кріпосна». Фото: СТБ

Дар’я Петрожицька – Ліза, «Папік»

Славу й популярність Дар’ї Петрожицькій приніс серіал «Папік». Мисливиця на «папіків» Ліза - перша головна роль акторки. До того ж, «Кварталу 95» так сподобався тандем Петрожицька - Боклан, що ролі писали спеціально під них.

– Перед початком знімального процесу я отримала завдання від режисера Андрія Яковлєва поспостерігати за такими дівчатами. Ходила до тренажерної зали, але чомусь у моєму районному спортивному клубі таких мисливиць не було. Потім вирішила піти ще на йогу, але там взагалі були лише бабусі. У результаті спостерігала за життям цих спокусниць у різних програмах на YouTube. Мені пощастило з таким партнером, як Станіслав Володимирович. З ним творити – одне задоволення! - розповідала Петрожицька в інтерв’ю Коротко про.

Акторка зізнавалася, що не любить, коли її називають зіркою «Папіка», однак погоджувалася, що це таки факт, адже на той момент Ліза була її найяскравішою та найулюбленішою роллю.

А ще Дар’я зробила собі татуювання на пам’ять про цей серіал:

- Маю пам'ять про проєкт «Папік» - татуювання «мы из разных миров, но нам хорошо». Це рядок із саундтреку. Після першого сезону мені хотілося залишити пам'ять про такий крутий і значний проєкт у моєму житті.

Популярність Дар’ї Петрожицькій принесла роль у серіалі «Папік», де вона зіграла зі Станіславом Бокланом. Фото: «Квартал 95»

Популярність Дар’ї Петрожицькій принесла роль у серіалі «Папік», де вона зіграла зі Станіславом Бокланом. Фото: «Квартал 95»

Анна Кошмал – Женя, «Свати»

Анна Кошмал стала улюбленицею публіки після ролі Жені Ковальової у серіалі «Свати». Тоді акторці було 16 років.

- Якби тоді мене не знайшов «Квартал 95» і не забрав до себе в серіал, думаю, моє життя склалося б кардинально по-іншому. Хоча й не уявляю як. Напевно, я пішла б танцювати – завжди цього хотіла, - розповідала Кошмал в інтерв’ю Коротко про. – Я навіть не дивилася «Сватів» до своєї участі у проєкті (на той час уже вийшло чотири сезони. - Авт.). Я лише знала, що це улюблений серіал мого батька. Потім, звісно, ознайомилася. І до кінця не могла повірити, що потрапила до такого популярного проєкту. Уявіть собі маленьке кошеня, яке все життя жило в квартирі, а тут його викинули на вулицю. Я розуміла, що схвачувати треба все швидко і не схибити.

До речі, перефарбувати довге світло-русяве волосся у чорний колір Анні Кошмал довелося саме для серіалу «Свати»: все заради того, щоб відповідати образу гота. Акторка зізнається, якби не роль, ніколи цього не зробила б:

- Після закінчення зйомок у серіалі «Свати-6» моїм найбільшим бажанням було повернути свій натуральний колір волосся. Я пройшла всі виснажливі процедури освітлення за тонами, які зайняли у мене приблизно 4 місяці, але волосся так і не вдавалося відновити повноцінно. Незабаром я приступила до зйомок серіалу «Сашка». Для цієї ролі мені довелося постригтися дуже коротко, майже під машинку, чому я була тільки рада. І з того часу я більше ніколи не ставлю над своїм волоссям експерименти, тільки натуральний колір і ретельний догляд.

Анна Кошмал у ролі Жені Ковальової у серіалі «Свати». Фото: кадр з фільму

Анна Кошмал у ролі Жені Ковальової у серіалі «Свати». Фото: кадр з фільму

Станіслав Боклан – Гриша, «Коли ми вдома»

Здавалося б, на кіношну кар’єру Станіслава Боклана мав серйозно вплинути успіх фільму Олеся Саніна «Поводир», де він зіграв кобзаря Івана Кочергу. Стрічка вийшла у 2014 році і на той час побила рекорд в прокаті українських фільмів. Однак сам народний артист в інтерв’ю Коротко про зізнавався, що найпопулярніший його персонаж – Григорій із серіалу «Коли ми вдома».

- Я теж думав, що «Поводир» якось вплине... Але, виявляється, найпопулярніший мій персонаж - Гриша із серіалу «Коли ми вдома». Сиджу якось в Одесі в кафе, їм – і чую голос: «Зараз Гриша доїсть, і фотографуватимемося». Піднімаю голову, стоїть жінка з величезним виводком дітей – чекають, щоб зробити фото. А я категорично не хотів брати участь у цьому проєкті, бо ніколи не думав, що можу бути смішним! - розповідав актор.

Боклан пояснює: для артиста дуже важливо, щоб кожна його роль була приводом для якоїсь особливої розмови з майбутніми продюсерами:

- Дідусь Гриша з «Коли ми вдома», Юрій Іванович Чуйко зі «Слуги народу», Іван Кочерга з «Поводиря», Петро Червінський з «Кріпосної» - це такий матеріал, який може дозволяти мені серйозно розмовляти не з погляду «спробуйте мене ще у чомусь», а з погляду «а що ще ви хочете побачити, чого ви не побачили!».

Станіслав Боклан та Тетяна Шеліга у серіалі «Коли ми вдома», де вони грають сімейну пару. Фото: СТБ

Станіслав Боклан та Тетяна Шеліга у серіалі «Коли ми вдома», де вони грають сімейну пару. Фото: СТБ