23 травня
Завантажити ще

Ексдружина Віктора Павліка розповіла про нові стосунки після скандального розлучення

Ексдружина Віктора Павліка розповіла про нові стосунки після скандального розлучення
Фото: facebook.com/Лора Созаєва

Колишня дружина співака Віктора Павліка Лариса (Лора) Созаєва вперше після скандального розлучення заговорила про нові стосунки. Ексдружина артиста зізналася у соцмережах, що у непростий період життя їй не було з ким розділити горе і вона всерйоз замислювалася про те, щоб піти до монастиря.

- Був час, коли я розмірковувала стати монахинею. Чоловік пішов. Син помер. Родичів нема. Друзі самі за себе. Квартиру відбирають. Ті сили, які в мене були для боротьби, скінчились. Хотілось просто дзену :), спокою, де тебе розуміють і підтримують, – поділилася Лора у Facebook.

Пізніше Созаєва все ж таки змінила своє рішення і спробувала знову побудувати особисте життя, зареєструвавшись на сайті знайомств. У соцмережах вона познайомилася з чоловіком, з яким знову відчула спокій та любов.

- Я зрозуміла, що й будучи монахинею, спокою не знайду, бо там багато жінок. І от я реєструюсь на сайті знайомств і знайомлюсь із чоловіком. І миттєво все змінюється! Бо він огорнув мене спокоєм, впевненістю, тонким гумором, глибоким розумом. Вірністю. Любовʼю. Стіна зі всіх боків. І я заспокоїлася.

Лора Созаєва та Віктор Павлік були разом понад 20 років. Сім'я розпалася у 2016 році. Син експодружжя 21-річний Павло помер від раку у серпні 2020-го, після чого вони зі скандалом ділили квартиру. У результаті колишні закохані поділили житло навпіл, а кредит, який музикант виплачував роками, був закритий. У Репяхової також залишився документ, де зазначено, що після поділу майна Созаєва не має претензій до колишнього чоловіка.

Новини по темі: Віктор Павлік Відносини