13 червня
Завантажити ще

Дочка Бреда Пітта та Анджеліни Джолі закликала батьків помиритися до її 18-річчя

Дочка Бреда Пітта та Анджеліни Джолі закликала батьків помиритися до її 18-річчя
Фото: Elisabetta Villa/Getty Images для Marvel

Дочка Бреда Пітта та Анджеліни Джолі Шайло закликала батьків помиритися з нагоди її 18-річчя. Дівчина стане повнолітньою наприкінці травня і замість подарунка просить рідних про одне - щоб вони нарешті поклали край гіркій і нескінченній війні за поділ майна після розлучення. Про це джерело з близького оточення сім'ї розповіло виданню Life&Style.

- Раніше Шайло мовчала про це, але тепер вона займає певну позицію і каже їм обом, що їм потрібно розібратися у своїх стосунках та подорослішати, – зізнався інсайдер.

За інформацією видання, спадкоємиця артистів втомилася від постійних розбірок батьків, які доводиться спостерігати.

- Шайло набридли їхні сварки, і вона вимагає, щоб вони знайшли спосіб ладити або, принаймні, були ввічливі один з одним. Вона благає їх зробити це заради неї, - йдеться у матеріалі.

Відносини Анджеліни Джолі та Бреда Пітта залишаються натягнутими останні кілька років. Експодружжя досі веде судові позови за майно та опіку над дітьми, незважаючи на те, що у 2019 році їм вдалося розлучитися без особливих проблем. У ЗМІ писали, що Джолі сильно ображена на колишнього чоловіка і хоче зруйнувати його кар'єру, а також його роман із новою коханою Інес де Рамон. У 2022 році Анджеліна звинуватила Бреда в домашньому насильстві щодо неї та дітей, що й призвело до їхнього розлучення.

Нещодавно Пітт перестав наполягати на спільній опіці над дітьми та в суді погодився на право зустрічі та відвідування спадкоємців. Це може бути пов'язано з тим, що троє з його з Джолі дітей вже старше 18 років. Після розлучення пари всі вони підтримують матір. 22-річний Меддокс ображений на батька через сварку в літаку, яка й призвела до розриву сім'ї. 20-річний Парк у соцмережах опублікував пост, у якому назвав родича "засранцем світового класу", а 19-річна Захара відмовилася від його прізвища.

Джолі та Пітт були разом з 2005-го по 2016 рік. Пара зіграла весілля 2014-го у Франції, а за два роки Джолі подала на розлучення. Офіційно вони розлучилися 2019-го. У акторів троє прийомних та троє біологічних дітей.