Завантажити ще

Блогер Скуратов спростував звинувачення ексдружини в аб'юзі і буде позиватися до журналістів за "наклеп"

Блогер Скуратов спростував звинувачення ексдружини в аб'юзі і буде позиватися до журналістів за

Блогер та пранкер Антон Скуратов спростував слова ексдружини Аліни, яка звинуватила його в аб'юзі. У відеозверненні до підписників інфлюенсер підтвердив, що у шлюбі вони часто сварилися, але наголосив, що слова колишньої дружини "вирвані з контексту" і він ніколи не піднімав на неї руку. Ба більше, Скуратов запевняє, що у цих стосунках він сам страждав від фізичного насилля та знущань.

- Останнім часом в інтернеті поширюються відео, вирвані з контексту, де я нібито знущаюся та б'ю свою колишню дружину, чого ніколи не було. Я жодного разу не піднімав руку на свою колишню дружину і тим паче на якусь жінку. Так, у нас були аб'юзивні стосунки, ми багато сварилися, були скандали, але я ніколи не переходив межу. Більше того, аб'юзу, шантажу та знущанням піддавався я, - уточнив Антон у своєму телеграм-каналі.

Скуратов зазначив, що у момент сварки колишня дружина часто кидалася на нього з кулаками, записувала все на камеру, а коли він виганяв її з квартири, викликала поліцію і скаржилася на нібито аб'юз.

- Так, звичайно ж, я забирав її телефон, на який вона знімала мене у трусах. Моє приватне життя для мене важливе. Я намагався забрати його силою, але ніколи не піднімав  [на дружину] руку, ніколи не знущався. Вона лізла на мене з кулаками, постійно провокувала бійку, я мав її тримати чи відштовхувати від себе. Я тримав її за руки, був момент, коли вона кинула в мене великий скляний посуд вагою 1,5 кілограма, розбила кахель. Звичайно, я хотів вигнати її із квартири, вона викликала поліцію. Коли приїжджала поліція, вона не подавала ознак, що була жертвою фізичного насильства. Коли моїй колишній дружині запропонували поїхати до "кімнати захисту", вона відмовилася. Мені здається, що коли людині щось загрожує, вона страждає від фізичного насильства, перше, про що вона подумає, – про свою безпеку, а не залишиться у квартирі з чоловіком, який її б'є та знущається. У рапорті поліції зазначено, що не було жодних ознак фізичного насильства - лише "невелика побутова сварка", – розповів Антон.

Блогер заявив, що він був ініціатором розлучення, коли дізнався, що дружина за його спиною нібито "працює в ескорті". Через тиждень після цього колишня обраниця пранкера повідомила його про вагітність. За словами Скуратова, тоді він засумнівався у майбутньому батьківстві, але зовсім не вимагав і не "підводив" дружину до аборту.

- Під час наших стосунків я дізнався, що моя дружина працювала та працює за моєю спиною в ескорті. Після цього я хотів розлучитись, але буквально через тиждень моя колишня повідомила мене, що вона вагітна від мене. Я відреагував негативно, не повірив у це і сказав, що навіть якщо це правда, я не хочу виховувати дитину від людини, яка під час наших стосунків бреше мені в очі, брехала мені про свою "діяльність", займалася низько моральними, неприйнятними для мене речами за моєю спиною, тим паче знаючи, як я до цього ставлюся. Також я сказав, що у разі її рішення народжувати дитину я наполягатиму на ДНК-тесті та підтвердженні мого батьківства, після чого вона змінила свою думку і погодилася, що народжувати дитину ще рано. На цьому відео ви можете побачити мій стан, її стан і зробити висновки, що не я змушував її це робити, це було спільне рішення, - сказав він.

Скуратов додав, що екскохана не з'явилася на допит до слідчого у справі про аб'юз і проспала суд. У свою чергу суддя визнав його невинним після перегляду всіх матеріалів справи. Блогер також наголосив, що він пів року через суд домагався рішення про розлучення. Пранкер також планує позиватися до суду на журналістів, які поширювали "неправдиву інформацію".

Напередодні хвилю обурення у соцмережах викликала заява ексдружини Скуратова, яка зізналася, що була жертвою аб'юзу, та показала кадри, на яких зафіксована з гематомами на тілі. Сам Антон у соцмережах заявив, що слова колишньої не що інше, як "брехня", "наклепи" та "перебільшення", а опубліковане нею відео - змонтоване.

Фото
Фото
18 Квiтня15:36
Новини по темі: Блогери Відносини