Завантажити ще

Помер поет та батько Ані Лорак Мирослав Куєк

Помер поет та батько Ані Лорак Мирослав Куєк

Журналіст, поет та батько співачки Ані Лорак Мирослав Куєк помер у віці 77 років. Про те, що літератора не стало, повідомив у Facebook його колега Юхим Гусар, не називаючи причини смерті.

- Сьогодні (18 квітня. – Авт.) сумна звістка сколихнула серце: помер Мирослав Куєк. Куєк Мирослав Іванович – поет, літератор, заслужений журналіст України, громадсько-культурний діяч, батько співачки Ані Лорак (Кароліни Куєк), - йдеться у пості.

У соцмережах артистка відреагувала на смерть батька, опублікувавши архівне фото з дитинства.

- Прощай тату, ти завжди в моєму серці, - написала Лорак.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений АНИ ЛОРАК (@anilorak)

Батьки Ані Лорак розлучилися ще до її народження. Мама виконавиці не могла самостійно забезпечити велику родину, тому віддала майбутню артистку до дитбудинку, де та провела більшу частину дитинства. 1998 року Мирослав Іванович знову одружився з жінкою на ім'я Сільвія. Батько зірки працював у районній газеті «Вільне життя», 2008 року отримав звання заслуженого журналіста України. Він також писав вірші і навіть видав свою власну збірку "Священний дар любові".

Після повномасштабного вторгнення Ані Лорак жодного разу не засудила дії Росії та продовжувала давати концерти до РФ. Ба быльш, в інтерв'ю російському телеканалу НТВ артистка наговорила на кримінальну статтю, заявивши, що передає гроші фонду, причетному до депортації українських дітей до Росії. Тобто фактично зізналася у скоєнні міжнародного кримінального злочину. У березні російські ЗМІ повідомили, що співачка подала заяву на набуття громадянства країни-окупанта.

 

Новини по темі: Ані Лорак Втрати