28 травня
Завантажити ще

MamaRika розповіла про кризу у стосунках з чоловіком через ревнощі

MamaRika розповіла про кризу у стосунках з чоловіком через ревнощі
Фото: instagram.com/mamarika_official

Співачка MamaRika розповіла про кризу у стосунках з чоловіком, гумористом Сергієм Середою. За словами зірки, пара зараз переживає непростий період, і до непорозуміння між ними додалися ще й ревнощі з боку шоумена. Артистка уточнила, що останнім часом почала більше часу приділяти собі і може зустрітися з друзями, що викликає питання у чоловіка і він влаштовує їй сцени ревнощів.

- У нього є ревнощі. Ще це додає олії у вогонь. Я трохи змінила прошивку, я зараз вперше за два з половиною роки згадала, хто я є. В мене відновилася сексуальна енергія. Останні півроку я активно собою займаюся. Десь є якісь ревнощі: "А що ти? Де ти? А чого ти?". Якогось особистого простору хочеться, а в нас зараз ще й у цьому проблеми. Я десь можу зависнути, а він: "А де ти?", - розповіла співачка на подкасті "Чат Дівчат" від "Люкс ФМ".

Виконавиця наголосила, що раніше у їхніх стосунках не було місця для ревнощів та панувала довіра. З роками ситуація змінилася - особисті кордони пари розмилися і вони забули, якими були раніше.

- У нас це почуття раніше не існувало у наших стосунках. Ми настільки довіряли, що не було навіть місця ревнощів. Тепер, коли я знову відновила себе, я знову знайшла себе і даю собі можливість бути тією Настею, якою я була до дитини, він забув, що я такою можу бути, - додала артистка.

Співачка вперше розповіла про проблеми у стосунках із чоловіком минулого тижня. Наразі кохані намагаються зробити все можливе, щоб подолати кризу. Подружжя веде постійні діалоги одне з одним і відвідує психолога.

MamaRika та Сергій Середа разом понад вісім років, з яких майже чотири живуть у шлюбі: у січні 2018 року відбулися їхні заручини, а у березні 2020 року – весільна церемонія на пляжі острова Панган у Таїланді.

Новини по темі: MamaRika Відносини