Завантажити ще

Інна та Тімур Мірошниченки незабаром усиновлять другу дитину

Інна та Тімур Мірошниченки незабаром усиновлять другу дитину

Юристка та дружина телеведучого Тімура Мірошниченка Інна офіційно стала кандидатом в усиновителі. Відповідні документи вона отримала 16 квітня, про що повідомила в інстаграмі.

- Одна маленька вічність - і я знову офіційно кандидат в усиновлювачі! – написала Інна і показала знімок з документами у руці.

Влітку 2023-го зіркова пара всиновила хлопчика Марселя. На усиновлення другої дитини Інна подалася сама. Це формальність, щоб спростити та пришвидшити процедуру. Перед усиновленням потенційні батьки мають пройти курси усиновителів. Інна раніше пояснювала, що її чоловікові буде складно знову знайти на це час, враховуючи завантажений графік. Тому Інна усиновить дитину самостійно, а потім разом із чоловіком подасть документи на внутрішньосімейне усиновлення.

Тепер Інна Мірошниченко чекатиме, доки служба у справах дітей знайде дитину для усиновлення. На це може знадобитися від кількох місяців до кількох років. З моменту, коли подружжя Мірошниченків вирішило усиновити дитину, і до того, як хлопчик Марсель з'явився у сім'ї, минуло півтора року. Окрім прийомного сина, подружжя виховує двох дітей - 6-річну Мію та 4-річного Марко.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Inna Miroshnychenko 🇺🇦 (@_inna_mi_)

Новини по темі: Тимур Мірошниченко