Завантажити ще

Дружина Тимура Мірошниченко подала документи на усиновлення ще однієї дитини

Дружина Тимура Мірошниченко подала документи на усиновлення ще однієї дитини
Фото: instagram.com/_inna_mi_

Дружина Тімура Мірошниченка юрист Інна подала документи на усиновлення ще однієї дитини. Про це кохана шоумена розповіла в Instagram, опублікувавши кадри біля районної служби у справах дітей та сім'ї у Києві.

- Що ж... Пішла на друге коло. Документи подано, - зазначила Інна.

Мірошниченко додала, що подає документи на внутрішньосімейне усиновлення - оскільки вона заміжня, то  сама може взяти дитину з дитбудинку, і це дозволено законом. Далі їй доведеться знову пройти курси усиновителів, отримати рекомендації від психологів, стати на облік і знову шукати малюка для усиновлення.

- Цього разу подаюсь сама. Тому що Тім (Тімур. - Авт.) і так зробив неможливе, щоб відвідувати школу навесні. Вдруге таке диво не станеться. Знаю, що спитаєте. Так можна було. У мене є житло, дохід та згода чоловіка брати дітей на своє утримання. Що потім? Потім я стаю умовно матір'ю-одиначкою щодо нової дитини (дітей). А далі ще один суд – внутрішньосімейне усиновлення. Трохи більше юридичних нюансів, але це легше, ніж Тіму підлаштовуватися під школу. Чому так швидко? Тому що відчуваю, що є місце у серці та у квартирі. А дітей, які чекають на сім'ю, все ще десятки тисяч, - зазначила вона.

У липні пара взяла до родини 2-річного малюка з дитбудинку Житомирщини, якому дала ім'я Марсель. Нині хлопчик адаптується до нового життя. Він має пройти курс лікування через проблеми зі здоров'ям, зокрема з хребтом, які з'явилися у дитячому будинку. Перед усиновленням протягом кількох місяців подружжя навчалося у школі для усиновлювачів, щоб отримати статус кандидата. У пари також ростуть 5-річна Мія та 3-річний Марко.

Фото: instagram.com/_inna_mi_

Фото: instagram.com/_inna_mi_