Завантажити ще

Алена Делона через суд позбавили права розпоряджатися майном

Алена Делона через суд позбавили права розпоряджатися майном
Фото: Pascal Le Segretain/Getty Images

Французького актора Алена Делона позбавили права розпоряджатися власним майном. Суд муніципалітету Монтаржі помістив 88-річного артиста під посилену опіку на наступні п'ять років. Актору також призначили спеціального куратора, який вестиме справи знаменитості протягом цього терміну. Про це пише Lefigaro.

- Куратор керуватиме поточними рахунками актора, збиратиме його пенсії, гонорари та доходи від оренди, а також всі інші доходи, хоч би якими вони не були, - пояснив адвокат Валері Монтурсі, який спеціалізується на правах вразливих дорослих. - Він також нестиме відповідальність за оплату всіх повсякденних витрат артиста.

На відміну від сімейної опіки посилена опіка не вимагає згоди судді на кожне рішення. Для ухвалення рішення буде достатньо спільного підпису вразливої ​​особи та її куратора на так званих актах розпорядження (при купівлі/продажу майна, сплаті страховки. – Авт.).

На засіданні дочка культового актора Анушка виступила проти рішення суду. Діти Делона понад рік не можуть дійти згоди через опіку над тяжкохворим батьком. Раніше вони сперечалися, як правильно лікувати артиста та чи варто його показувати лікареві. Саме тому суддя ухвалив рішення виключити дітей актора з керування його медичним наглядом.

- Ми ставимо під сумнів необхідність такого обмежувального та примусового заходу, - сказав адвокат дочки Делона.

З 1990-х Ален Делон рідко знімався у кіно, а 2017-го заявив, що завершує кінокар'єру. Його остання велика поява на публіці відбулася під час отримання «Золотої пальмової гілки» на кінофестивалі Канна у 2019-му. Того ж року актор переніс інсульт, а пізніше стало відомо, що йому зробили операцію в одній із паризьких лікарень. У 2022 році син артиста заявив пресі, що батько планує піти з життя, скориставшись правом на евтаназію, проте пізніше він передумав. Наприкінці січня 2024 року суд визнав Олена Делона недієздатним.

 

Новини по темі: Ален Делон